خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

غزه تمام پروژه‌های صهیونیست‌ها را بر هم زد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 22:41
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل گفت: غزه تمام پروژه‌های صهیونیست‌ها و غربی‌ها را که ده‌ها هزار نفر را در برابر دیدگان جهانیان شهید و مجروح کردند بر هم زد.
فلسطين،مقاومت،اسلامي،نخاله،غزه،شاهد،ادامه،ولايتي،جهاد،جنبش،معظم

ولایتی:
ولایتی مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با زیاد نخاله دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین و هیئت همراه دیدار و در خصوص آخرین وضعیت منطقه و مقاومت ملت بزرگ فلسطین و غزه گفتگو و تبادل نظر کرد.
ولایتی در ابتدای این دیدار ضمن خوش آمد گویی به اقای نخاله و هیئت همراه تاکید کرد: شما با وجود همه محدودیت‌ها و مشکلات کار بسیار بزرگی انجام دادید که در تاریخ مقاومت برای همیشه ثبت خواهد شد و فلسطین به عنوان مسئله اول و مهم جهان اسلام و با ملتی بزرگ، شجاع و مقتدر به زودی پیروز خواهد شد و از اشغال رژیم سفاک و ددمنش صهیونیستی رهایی خواهد یافت.
مشاور مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در امور بین الملل در ادامه با تجلیل از مقاومت و ایستادگی بی نظیر ملت بزرگ غزه و فلسطین تاکید کرد: غزه تمام پروژه‌های صهیونیست‌ها و غربی‌ها و به ویژه حامی اصلی این جنایت‌ها یعنی آمریکا که ده‌ها هزار نفر از مردم مظلوم غزه و فلسطین را در برابر دیدگان جهانیان و سکوت مدعیان حقوق انسان‌ها و بشر شهید و مجروح کردند بر هم زد.
در ادامه دبیر کل جنبش جهاد اسلامی فلسطین ضمن ابراز خرسندی از این دیدار تاکید کرد: اسرائیل به هیچ یک از اهداف خود نرسیده و مقاومت به راه خود با قوت ادامه خواهد داد.
زیاد نخاله در ادامه گفت: ما احترام خاصی برای ملت بزرگ ایران قائل هستیم و انقلاب اسلامی ایران تغییرات مثبت زیادی در دنیا ایجاد کرد و این انقلاب یک دستاورد بزرگ است و ما شاهد این تاثیرات مثبت به ویژه در مورد زنده نگهداشتن آرمان‌های قدس و فلسطین هستیم.
وی تصریح کرد: امروز مقاومت با قدرت در برابر رژیم اشغالگر صهیونیستی و حامیان آن ایستاده و همه نقشه‌های آنها را بر باد داده است و این از برکات انقلاب اسلامی است و ما از همراهی و حمایت‌های شما و به ویژه مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم.
زیاد نخاله افزود: امروز شاهد این هستیم که قدرت‌هایی همچون یمن، فلسطین، عراق، سوریه با محوریت ایران شکل گرفته اند و هر روز پویا‌تر و منسجم‌تر می‌شوند و محور مقاومت هر روز قدرت مند‌تر می‌شود و این محور باقی خواهد ماند و پیروز خواهد شد و شاهد تغییرات خوبی در منطقه خواهیم بود.
دبیر کل جنبش جهاد اسلامی با اشاره به ضرورت همگرایی بیشتر در منطقه افزود: خوشبختانه شاهد حجم بزرگی از هم گرایی و هم سویی بین حزب الله لبنان، یمن و فلسطین هستیم و این موضوع بی نظیر است.