خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت سازمان بسیج مستضعفین برای شرکت در‌ راهپیمایی روز قدس

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 21:54
سازمان بسیج مستضعفین از عموم مردم برای شرکت پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
قدس،رژيم،جهاني،شريف،صهيونيستي،اقدام،مستضعفين،غاصب،آحاد،رساند ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در بیانیه سازمان بسیج مستضعفین آمده است:
بسم‌اله الرحمن الرحیم
ابتکار تاریخی و اقدام انقلابی، حکیمانه و راهبردی حضرت امام خمینی(ره) در نامگذاری جمعه آخر ماه مبارک رمضان به عنوان «روز جهانی قدس» که تداعی‌گر مفاهیمی همچون «حمایت از فلسطین» و «آرمان آزادسازی قدس شریف» بود، امروز به تکامل بی‌مانندی رسیده است.
این روزها و در شرایطی که محور مقاومت در نقطه اوج و بلوغ خود قرار گرفته و توطئه‌های شوم صهیونیست‌های خبیث در منطقه را یک به یک خنثی می‌کند، شاهد هستیم که آحاد مردم حق‌طلب، ظلم‌ستیز و آزاده در کشورهای مختلف، با مشاهده تصاویر جنایات رژیم وحشی صهیونیستی در غزه، فریاد نابودی اسرائیل غاصب و آزادسازی قدس شریف را سر می‌دهند.
رژیم متوحش صهیونیستی که 6 ماه است در سایه سکوت کَرکننده و خفت‌بار مجامع به اصطلاح بین‌المللی، مشغول کودک‌کشی و نسل‌کشی فلسطینیان است و بیش از 32 هزار نفر را به شهادت رسانده، امروز به اذعان قریب به اتفاق کارشناسان و تحلیل‌گران، مشغول دست و پا زدن در باتلاق غزه است و به هر ریسمانی چنگ می‌زند تا خود را از این مهلکه نجات دهد و موجودیت ننگینش را دست‌کم برای چند صباحی دیگر، حفظ کند.
فاجعه‌آفرینی‌ در بیمارستان‌های المعمدانی و الشفا، تخریب خانه‌ها بر سر زنان و کودکان، ممانعت از رسیدن کمک و غذا به خانواده‌ها و ده‌ها اقدام غیرانسانی دیگر، به وضوح نشان داد که صهیونیست‌های کوردل، هیچ بویی از شرافت و انسانیت نبرده‌اند.
این رژیم سفاک و جنایت‌پیشه، وقاحت را به حدی رسانده که اخیراً بدون کوچکترین توجه و اعتنایی نسبت به قواعد آمره جهانی و کنوانسیون‌های مربوطه، اماکن دیپلماتیک از جمله ساختمان کنسولگری ایران در دمشق سوریه را مورد تعرض قرار داد؛ جنایت وحشیانه‌ای که موجب شهادت جمعی از سرداران پرافتخار سپاه اسلام از جمله شهید والامقام سردار محمدرضا زاهدی شد و صدالبته که این اقدام وحشیانه رژیم جعلی صهیونیستی، بدون تردید و به‌زودی، با مجازات درخور و پشیمانی مسببین آن همراه خواهد شد.
سازمان بسیج مستضعفین، با دعوت از امت حزب‌الله و اقشار و آحاد ملت مؤمن، انقلابی و رشید ایران اسلامی برای حضور باشکوه، پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی سراسری روز جهانی قدس و تجدید عهد با آرمان فلسطین و قدس شریف، تصریح می‌کند که تنها راه نجات دنیا از شر غده سرطانی اسرائیل، مقاومت و پایمردی در مقابل درنده‌خویی‌های رژیم غاصب، اتحاد ملل و دول سراسر جهان در برابر جنایات کودک‌کش‌های صهیونیست و خنثی‌سازی توطئه‌های شوم استکبار جهانی در عرصه‌های بین‌المللی است.
انتهای پیام/