خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تجمع مردم همدان در محکومیت حمله رژیم صهیونیستی + فیلم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 21:30
مردم دارالعباد همدان در میعادگاه همیشگی خود میدان امام خمینی (ره) جمع شدند و بار دیگر ضمن بیعت کردن با آرمان های انقلاب و شهدا، انزجار خود از اقدامات رژیم خون خوار صهیونیستی در غزه را اعلام کردند.
مقاومت،اسلامي،رژيم،ايران،جمهوري،قدس،همدان،جبهه،كثيري،اشغالگر ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان بعدازظهر امروز مردم دارالعباد همدان در میعادگاه همیشگی خود میدان امام خمینی (ره) جمع شدند و بار دیگر ضمن بیعت کردن با آرمان‌های انقلاب اسلامی و شهدا، انزجار خود از اقدامات رژیم خون خوار صهیونیستی در غزه را اعلام کردند.
مردم همدان با در دست داشتن پرچم فلسطین و دیگر گروه‌های مقاومت، اقدام رژیم اشغالگر قدس در تخریب سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران و به شهادت رساندن سرداران سرفراز و همیشه پیروز اسلام در دمشق را محکوم کردند.
یاران اباعبدالله حسین (ع) با اعلام آمادگی برای مقابله با هرگونه هجمه‌ای علیه میهن اسلامی خود ایران، بار دیگر با صدایی رسا، شعار" مرگ بر آمریکا "، " مرگ بر اسرائیل "، " مرگ بر انگلیس" سر دادند.
مردم همدان نتیجه هم آوردی دشمنان و استکبار جهانی با جمهوری اسلامی را سرنگونی این ددمنشان برشمردند و با بر افراشتن پرچم های پر افتخار جمهوری اسلامی ایران، صف به صف و شانه به شانه ندای حمایت از غزه و گروه‌های مقاومت را فریاد زدند.
مردم دیار انصارالحسین(ع) با سردادن شعار "حیدر حیدر "، جمهوری اسلامی ایران را حرم دانسته و دفاع از آن، دیگر مسلمانان جهان و جبهه مقاومت را وظیفه خود دانستند.
در این تجمع حماسی مردم با معرفی خود به نام فرزندان علی بن ابی طالب، بار دیگر رژیم اشغالگر قدس را از هرگونه رفتار احمقانه و ماجراجویانه علیه جمهوری اسلامی بر حذر دانسته و با یاد آوری جنگ خیبر، اعلام کردند قدس آزاد خواهد شد و به دامن مسلمین باز خواهد گشت.
طنین انداز شدن نوای حماسی "ای لشگر صاحب زمان آماده باش آماده باش /بحر نبرد بی امان آماده باش آماده باش " بار دیگر یاد دوران پر افتخار دفاع مقدس را زنده کرده و به دشمنان یاد آوری کرد مردم آزاده ایران 8 سال تمام در برابر هجمه های استکبار جهانی خم به ابرو نیاورده و با شهادت، ایستادگی و مقاومت، پیروزمندانه از جبهه های نبرد حق علیه باطل خارج شدند.
در ادامه این تجمع، سهیل کثیری استاد صهیونیست شناسی با حضور در جمع مردم همدان اظهار کرد: رژیم صهیونیستی از همان ابتدای شکل گیری تلاش کرد تا ضمن تشکیل این رژیم، تبدیل به قدرت منطقه ای شود.
وی با اشاره به شکل گیری هسته های مقاومت و تبدیل آن به جبهه مقاومت در طول سال‌ها گذشته افزود: استکبار جهانی گمان نمی کرد جبهه مقاومت چنین همبستگی ای داشته باشد.
کثیری با گرامیداشت خاطرات دوران دفاع مقدس ادامه داد: امروز عراق در کنار سوریه، یمن، لبنان فلسطین و ..
تبدیل به یکی از اجزا جبهه مقاومت شده و همین اجزا، اسرائیل را از پا در خواهند آورد.
وی بیان کرد: دلیل اینکه می گوییم رژیم صهیونیستی در حال شکست است این است که اولا باید دید در این حوزه کدام طرف تصمیم گیرنده بوده و کدام طرف نمی داند چه باید انجام دهد، محور مقاومت در اینجا ابتکار عمل را به دست دارد و می گوید اسرائیل و آمریکا چه بلایی سرشان خواهد آمد.
کثیری با بیان اینکه عدم حضور آمریکا در این جنگ به دلیل بازدارندگی محور مقاومت بود گفت:اسرائیلی ها حملاتی انجام داده و نیروهای ما را شهید می کنند اما این به معنای این نیست که ابتکار عمل دست آنهاست.
وی با اشاره به لزوم توجه به ستون استراتژیک و عدم نفی مسئله صبر استراتژیک ادامه داد: این صبر مربوط به سطوح استراتژیک است و در بحث عملیاتی و نقطه ای جواب نمی دهد و راهبردی نیست.
کثیری با اشاره به لزوم برخورد و ارائه پاسخ محکم جمهوری اسلامی ایران به اقدام اخیر رژیم اشغالگر قدس مطرح کرد: رهبر انقلاب فرمودند جمهوری اسلامی واکنش سختی به این اقدام نشان خواهند داد.
وی توضیح داد: در دوره های گذشته اسرائیلی ها این گونه عمل نمی کردند اما این بار به سفارتخانه ایران که خاک ایران محسوب می‌شود حمله کرده است.
به گزارش تسنیم در پایان این تجمع حماسی ضمن بر افراشتن پرچم فلسطین، پرچم رژیم اشغالگر و کودک کش قدس در میان شعارهای کوبنده "مرگ‌بر اسرائیل" و "حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار ماست" به آتش کشیده شد.
.
انتهای پیام/