خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رییس‌جمهور: طوفان‌الاقصی ثابت کرد که رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 20:42
رییس جمهور گفت: به برکت شجاعت فلسطینی‌ها،‌ امروز برای همه ثابت شد که خانه پوشالی رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است.
رژيم،صهيونيستي،تاكيد،رئيسي،قدس،ادامه،الاحرار،منبر،كنسولگري،ط ...

یه گزارش مشرق، رئیس جمهور در جمع رهبران محور مقاومت در مراسم جهانی «منبر قدس» با شعار «طوفان الاحرار»گفت: همه روزهای سال تا زمانی که اشغال فلسطین ادامه دارد،‌ روز قدس است.
وی تاکید کرد: به برکت شجاعت فلسطینی‌ها،‌ امروز برای همه ثابت شد که خانه پوشالی رژیم صهیونیستی سست‌تر از خانه عنکبوت است.
حجت الاسلام رئیسی تاکید کرد: تحولات غزه، بیش از گذشته ثابت کرد که رژیم صهیونیستی به هیچ کدام از اصول اخلاقی پایبند نیست.
عادی‌سازی روابط با رژیم‌صهیونیستی امروز به برکت خون مبارزان فلسطینی غیرممکن است
رئیس‌جمهور در جمع رهبران محور مقاومت در مراسم جهانی «منبر قدس» با شعار «طوفان الاحرار» اظهار داشت: عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی به قمار روی اسب بازنده تبدیل شده.
افکار عمومی در جهان این‌بار مغلوب تصویرسازی و مظلوم‌نمایی صهیونیست‌ها نشده‌است.
وی تاکید کرد: امروز طرح‌های سازش‌کارانه به بایگانی تاریخ رفته و اجرای هرگونه طرحی بدون حضور فلسطینی‌ها غیر ممکن است.
جنایت حمله به کنسولگری ایران در دمشق، بی‌پاسخ نمی‌ماند
رئیس‌جمهور ادامه داد: زیرپا گذاشتن اصول انسانی و مقررات بین‌ المللی، از جمله حمله تروریستی رژیم صهیونیستی به کنسولگری جمهوری‌اسلامی‌ایران در دمشق، بی پاسخ نمی‌ماند.
وی تاکید کرد: رژیم صهیونیستی نشان داد که برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های خود در جنایت علیه بشریت از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کند.
آیت الله رئیسی ادامه داد: مدعیان حقوق بشر در غرب نه تنها تلاشی برای توقف این حملات جنون‌آمیز نمی‌کنند بلکه در این جنایات مشارکت دارند.
رژیم صهیونیستی در مرز فروپاشی داخلی قرار دارد
رئیس‌جمهور تصریح کرد: عملیات طوفان‌الاقصی واکنشی به سال‌ها ویرانگری و پیامی به سکوت مجامع حقوق بشری در برابر جنایات رژیم صهیونیستی است.
آیت الله رئیسی گفت: رژیم غاصب صهیونیستی در هر دو میدان سیاسی و نظامی با انبوهی از مشکلات روبروست.
در میدان نظامی غلبه اراده فلسطینی‌ها بر سامانه‌های چندلایه پدافندی، توهم شکست‌ناپذیری این رژیم را نابود کرد،رژیم صهیونیستی در مرز فروپاشی داخلی قرار دارد.