خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سیاست انقباضی بانک‌ها تولید کاشان را متاثر کرده است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 20:30
فرماندار کاشان ضمن اشاره به شعار سال گفت: سیاست انقباضی بانک ها تولید در کاشان را متاثر کرده است.
كاشان،شعار،تحقق،توليد،راستاي،توليدي،شهرستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، محمدشریف زارعی بعد از ظهر امروز در جمع تولیدکنندگان شهرستان کاشان با بیان اینکه 175 مصوبه در 18 جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کاشان به تصویب رسید، اظهار داشت: ما تابع اسناد بالادستی هستیم و واحدهای تولیدی نیز باید این موضوع را مد نظر داشته باشند.
وی با بیان اینکه ما نمی‌خواهیم در حوزه گل و گلاب به صورت دستوری وارد عمل شویم، افزود: آنچه که به عنوان جهش تولید در شعار سال مطرح بوده پیشرفت رو به جلو است و از این رو آنچه که در تحقق شعار سال مطرح بوده سیاست‌های مالی است که دولت آن را پیگیری و اجرایی می‌کند.
فرماندار شهرستان کاشان با بیان اینکه 150 بنگاه تولیدی بین 60 تا بالای 90 درصد پیشرفت فیزیکی وجود دارد، ابراز داشت: متأسفانه بانک‌ها یک سیاست انقباضی را در پیش گرفتند که تولید را تحت تاثیر قرار داده است.
وی با بیان اینکه عدم تحقق شعار سال موجب تحت تاثیر قرار گرفتن واحدهای تولیدی می‌شود، گفت: عدم تحقق شعار سال حتی می‌تواند تا به تعطیلی بنگاه‌ها بینجامد و از این رو کارگروهی در راستای تحقق شعار سال در منطقه کاشان ایجاد می‌شود.
زارعی تصریح کرد: مجموعه مدیریت شهرستان کاشان در راستای مانع‌زدایی از صنایع توانست 85 درصد از مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید را در سال گذشته اجرایی کند و در سال جدید نیز بیش از گذشته تمام تلاش خود را در راستای تحقق شعار "جهش تولید با مشارکت مردم" به کار می‌گیرد‌.
انتهای پیام/801 /.