خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سید حسن نصرالله: طوفان آزادگان در جهان در حال گسترش است

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 19:31
دبیرکل حزب الله لبنان با اشاره به موج همبستگی آزادگان جهان با ملت مظلوم فلسطین تاکید کرد که طوفان آزادگان در جهان در حال گسترش است.
نصرالله،دبيركل،دشمن،حزب،الله،تاكيد،روز،طوفان،سيد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، سخنرانی سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله در آستانه روز جهانی قدس آغاز شد.
سید حسن نصرالله تاکید کرد: آنچه در فلسطین، منطقه و جهان جریان دارد، طوفان آزادگان است و امیدواریم روز به روز گسترده تر و قدرتمندتر شود.
دبیرکل حزب الله گفت دشمن(رژیم صهیونیستی) اعتنایی به قطعنامه های شورای امنیت و درخواست های کشورهای جهان و افکارعمومی یا قوانین جهانی ندارد .
وی افزود ما بر اهمیت ثبات و ایستادگی و ادامه فعالیت تاکید کرده و یقین داریم که پیروزی قطعی و حتمی است و این مسئله مربوط به غزه و تمام جبهه‌های پشتیبانی و شرکت کننده است.
نصرالله اظهار داشت برخی در راستای خدمت به دشمن فقط بر تعداد قربانیان تمرکز می کنند و حجم دستاوردهای مقاومت را نادیده می‌گیرد.
دبیرکل حزب الله تاکید کرد جنگ جولای(33 روزه)، پروژه خاورمیانه جدید و به همراه پروژه «اسرائیل بزرگ» را دفن کرد.
وی خاطر نشان کرد عملیات طوفان الاقصی، رژیم اسرائیل را در لبه پرتگاه و سقوط نهایی و زوال قرار داده و نشانه های آن با گذشت زمان آشکار خواهد شد.
نصرالله تصریح کرد که باید از این نبرد پیروز و ثابت قدم خارج شویم و شکست را به دشمن و همه کسانی که پشت سر آن هستند، تحمیل کنیم و باید در این راستا حرکت کنیم.
انتهای پیام/