خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

به‌دنبال توسعه توان موشکی و دریایی برای حمایت بیشتر از مردم فلسطین هستیم

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 19:00
رهبر انصارالله یمن در سخنرانی خود در همایش منبر القدس، بر افزایش توان نظامی ارتش یمن برای حمایت بیشتر از ملت فلسطین تاکید کرد.
فلسطين،حمايت،رهبر،الحوثي،عبدالملك،يمن،دشمن

رهبر انصارالله:
«سید عبدالملک بدرالدین الحوثی» رهبر انصارلله یمن امروز چهارشنبه در سخنرانی خود در همایش منبر القدس تصریح کرد: به دنبال توسعه توان موشکی و دریایی خود برای حمایت بیشتر از مردم فلسطین هستیم.
وی خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها شریک واقعی و کامل دشمن صهیونیستی در جنایاتش علیه مردم فلسطین شده‌اند.
سید عبدالملک الحوثی گفت: با وجودی که مسئله فلسطین کاملا روشن و به حق است، هیچ طرفی برای توقف این بی‌عدالتی علیه مردم فلسطین و احیای حقوق آنها اقدام نکرده است.
رهبر انصارالله یمن در ادامه سخنرانی خود اعلام کرد «جهاد تنها گزینه موفق برای مقابله دشمن است که کارآمدی و نتیجه بخش بودن این گزینه در لبنان و غزه اثبات شده است».
وی افزود: اشغالگران در رسیدن به تمام اهدافشان در غزه یا حتی ارائه تصویر پیروزی پس از ۶ ماه تجاوزات ناتوان هستند و بیشتر از همه چیز، تصویر وحشیانه از جنایات را ترسیم کرده‌اند.
سید عبدالملک الحوثی خواستار حمایت تمام جهان اسلام و عرب از ملت فلسطین شد و گفت: این وظیفه امت و به نفع امنیت ملی آن است که در حالی که مردم فلسطین با تمام توان در حال نبرد با دشمن صهیونیستی ملت هستند برای حمایت از مردم فلسطین به هر وسیله‌ای حرکت کند.
رهبر انصاراالله با تاکید بر تداوم حمایت یمن از ملت فلسطین تصریح کرد: از هیچ تلاشی برای حمایت از مردم فلسطین که افسانه‌ای از استواری و ایستادگی را ارائه کردند و مشابه آن در تاریخ کم است، دریغ نخواهیم کرد.