خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رهبر انصارالله: جهاد تنها گزینه موفق در برابر دشمنان است

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 18:54
رهبر انصارالله یمن با تاکید بر اینکه جهاد تنها گزینه موفق برای مقابله با رژیم صهیونیستی و حامشان است، تاکید کرد که نیروهای مسلح یمن به توسعه توانمندی موشکی و دریایی خود ادامه خواهند داد.
فلسطين،الحوثي،جنايات،غزه،گزينه،تصوير

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم،سید عبدالملک الحوثی رهبر انصارالله یمن در آستانه روز جهانی قدس در سخنانی خاطر نشان کرد: برای توسعه توانمندی های موشکی و دریایی خود در راستای حمایت از مردم فلسطین بیش از گذشته تلاش می کنیم.
وی تصریح کرد آمریکا شریک عملی و کامل تمام جنایات رژیم اسرائیل علیه ملت فلسطین است.
الحوثی گفت مسئله فلسطین، یک مسئله کامل بر حق است و هیچ یک از طرفهای بین المللی برای توقف این ظلم علیه ملت فلسطین و بازگرداندن حقوق به آنها دست به تحرک نزده اند.
وی خاطر نشان کرد جهاد تنها گزینه موفق برای مقابله دشمن است که کارامدی و نتیجه بخش بودن این گزینه در لبنان و غزه اثبات شده است.
الحوثی تاکید کرد اشغالگران در رسیدن به تمام اهدافشان در غزه یا حتی ارائه تصویر پیروزی پس از 6 ماه تجاوزات ناتوان هستند و بیشتر از همه چیز، تصویر وحشیانه از جنایات را ترسیم کرده اند.
انتهای پیام/