خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت از مردم خراسان رضوی برای حضور در راهپیمایی روز قدس

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 17:53
مسئولان و ارگان های مختلف خراسان رضوی با صدور اطلاعیه های جداگانه ای از مردم ولایتمدار و انقلابی استان خراسان رضوی دعوت کردند تا با حضور یکپارچه و پرشور خود بار دیگر حمایت و همدردی خود با مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان اعلام کنند.
قدس،روز،رژيم،جهاني،رضوي،پيام،خراسان،حضور،جهان،اسلامي،راهپيما ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا(ع)، سپاه امام رضا علیه السلام با صدور اطلاعیه‌ای از مردم ولایتمدار و انقلابی استان خراسان رضوی دعوت کرد تا با حضور یکپارچه و پرشور خود بار دیگر حمایت و همدردی خود با مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان اعلام کنند.
در این اطلاعیه که به مناسبت روز جهانی قدس صادر شده، آمده است؛ روز جهانی قدس این یادگار مبتکرانه و هوشمندانه امام راحل و عظیم الشأن انقلاب اسلامی به عنوان نقطه پیوند میلیاردها مسلمان، خیزش‌های مردمی در سراسر جهان علیه رژیم غاصب و سفاک صهیونیستی را به همراه داشته به گونه ای که این رژیم را به وحشت انداخته و نابودی خود را لحظه شماری می‌کند.
در بخش دیگر این پیام آمده است: جنایات این روزهای رژیم کودک‌کش صهیونیستی که دل هر انسانی را به درد می‌آورد علاوه بر اینکه هویت واقعی سردمداران کفر و مستکبران عالم و حامیان این رژیم را به خوبی نشان می‌دهد، رسوایی و بی خاصیتی مجامع حقوق بشر جهانی و سازمان‌های جهانی حامی ملت‌ها را بیش از پیش فریاد می‌زند.
این اطلاعیه می‌افزاید: جنایت حمله موشکی به ساختمان کنسولگری ایران اسلامی در دمشق که منجر به شهادت جمعی از رزمندگان جبهه مقاومت شد رژیم اشغالگر قدس را نه تنها از غرق شدن در باتلاق کنونی در غزه نجات نخواهد داد بلکه با این اقدام احمقانه نابودی محتوم خود را شتاب بخشید.
این پیام با دعوت از آحاد مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس عنوان می‌کند:ملت بزرگ و بصیر ایران اسلامی همپای آزادی‌خواهان عالم با حضور پرشور و منسجم در راهپیمایی روز قدس بار دیگر با مردم مظلوم فلسطین میثاق‌نامه همدلی و هم عهدی امضا کرده و نفرت و انزجارشان را از رژیم جلاد، خونخوار و ظالم صهیونیستی اعلام خواهند کرد.
پیام استاندار خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس
یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی چهارشنبه 15 فروردین به مناسبت روز جهانی قدس پیامی صادر کرد.
در این پیام آمده است:روز قدس، روز مقاومت مستضعفان عالم علیه مستکبران است.
روزی که با حضور همه مسلمانان جهان از چهره کریه صهیونیست کودک کش، آمریکای جنایتکار و هم پیمانان آنها پرده برداشته می‌شود و پوشالی بودن حمایت از حقوق بشر را به بهترین شکل ممکن به تصویر می‌کشد.
به فرموده رهبر معظم انقلاب؛ مسئله‌ فلسطین، مسئله‌ اوّل دنیاى اسلام است.
این پیام می‌افزاید:در حقیقت روز قدس نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت مسلمانان در حمایت از فلسطین است.بی شک با وضعیت سیاسی جهان به ویژه خاورمیانه و توطئه‌های آمریکا و هم دستانش حضور در راهپیمایی روز قدس ضرورتی دینی و سیاسی است که وحدت مسلمانان را نشان خواهد داد.
استاندار خراسان رضوی در این پیام ادامه می‌دهد:رژیم اشغالگر قدس که سابقه جنایات متعدد وحشیانه در حیات زالو صفتانه خود دارد، اینک، جری تر و گستاخ تر از همیشه، بیمارستان‌ها، مهد کودک‌ها و اماکن دیپلماتیک را هدف حملات خود قرار داده و حتی کاروان امدادگران و روزنامه‌نگاران را زیر بمباران‌های مرگبار گرفته است.در دنیای کفر و ظلم فعلی، مسلمانان هیچ راهی جز ایستادگی و مقاومت ندارند، باید به پا خیزند و روز قدس را غنیمت شمارند تا پرچمدار آزادی و مبارزه با استکبار شوند.
نظری عناون می‌کند:اینجانب در آستانه روز جهانی قدس، ضمن محکوم نمودن جنایات اشغالگران و حامیان غربی آنان و تعهد به انتقام خون پاک شهیدان سرداران سرافراز اسلام حاج قاسم سلیمانی، همدانی، رضوی، زاهدی،حاج رحیمی و سایر شهدای اخیر در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سوریه، از آحاد مردم ولایتمدار خراسان رضوی دعوت می‌نمایم تا همگام با مردم روزه دار و خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی باشکوه روز قدس، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، شرکت نموده و با مشت‌های گره کرده شعار «مرگ بـر آمریکا و مرگ بـر اسرائیل» سر داده تا با حضوری قدرتمند در راهپیمائی، شاهد تضعیف آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی در مقابل جهان اسلام باشیم.
انتهای پیام/282/.