خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 04 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سارق جیب‌بر اتوبوس‌های بی‌آرتی در اصفهان دستگیر شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 17:30
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارقی که در اتوبوس های بی آرتی اقدام به جیب بری می کرد، در عملیات کارآگاهان این پلیس خبر داد.
فقره،اصفهان،شهروندان،پليس،همراه،جيب،كيف،سرقت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ حسین ترکیان از دستگیری یک سارق جیب‌بر خبر داده و اظهار دتشت: : در پی وقوع چند فقره جیب‌بری و سرقت تلفن‌ همراه شهروندان که بیشتر در اتوبوس‌های بی‌آرتی شهر اصفهان رخ می‌داد، طرح جامع و عملیاتی مقابله با سارقان جیب‌بر با استفاده از کلیه امکانات به اجرا گذاشته شد.
وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و همچنین بررسی سرقت‌های گذشته و کسب اطلاعات لازم از مال باختگان سرانجام هویت یک زن جیب‌بُر را در ارتباط با این سرقت‌ها به دست آورده و طی یک عملیات ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان ادامه داد: متهمه که دارای 5 فقره سابقه جیب‌بری بود ، در مواجه با مدارک و مستندات پلیس به 13 فقره جیب‌بری و سرقت تلفن همراه از شهروندان اعتراف کرد.
این مقام انتظامی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: از قرار دادن کیف و گوشی تلفن همراه خود در جیب پشت شلوار خودداری کرده و در مکان‌های شلوغ مانند مراکز خرید، ‌زیارتگاه‌ها، اتوبوس‌های بی‌آر‌تی و مکان‌های تفریحی هوشیاری خود را حفظ و مراقب افرادی که در اطراف‌شان هستند، باشند و از اموال با ارزش درون کیف و جیب خود مواظبت کنند.
انتهای پیام/170/.