خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

یکی از اشرار سابقه‌دار شاهین‌شهر دستگیر شد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 17:12
فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه گفت: در عملیات مأموران انتظامی یکی از اشرار سابقه داری که در یکی از محلات این شهرستان با عربده کشی و قداره کشی باعث رعب و وحشت شهروندان شده بود، دستگیر شد.
شهرستان،پليس،شرور،محلات،دستگيري،مشاهده،انتظامي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان و به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ هادی کیان‌مهر از دستگیری یکی از اشرار شهرستان شاهین‌شهر خبر داده و اظهار داشت: روز گشته در پی در یافت گزارشی در خصوص عربده‌کشی و قدرت‌نمایی فردی شرور در یکی از محلات شاهین‌شهر، دستگیری این فرد به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: بلافاصله با دریافت این خبر تیمی از مأموران انتظامی شهرستان به محل اعزام و در صحنه یکی از افراد شرور و سابقه‌دار شاهین‌شهر را که در مقابل یک مجتمع مسکونی با در دست داشتن یک قبضه قداره در انظار عمومی اقدام به عربده‌کشی و تهدید اهالی ساختمان می‌کرد، مشاهده و او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان شاهین‌شهر و میمه با اشاره به تحویل متهم به مرجع قضایی بر عزم جدی پلیس در برخورد قانونی و قاطعانه با اخلالگران نظم و امنیت عمومی و برهم‌زنندگان آسایش مردم تأکید و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه اقدامات اوباشگرانه در سطح محلات، بلافاصله با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس حاصل کنند.
انتهای پیام/170/.