خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رژیم خونخوار صهیونیسم به پایان حیات خود نزدیک‌تر شده است

باشگاه خبرنگاران | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 16:36
دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی شهادت سردار زاهدی و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران در سوریه را تسلیت گفت و بیان کرد: رژیم خونخوار صهیونیسم به پایان حیات خود نزدیک‌تر شده است.
سوريه،رژيم،قطعاً،شهادت،كنسولگري،زاهدي،تسليت،فرماندهان،تروريست ...

اسکندر مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر، در پیامی شهادت سردار زاهدی و جمعی از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه را تسلیت گفت.
جزئیات این پیام به شرح ذیل است.
حمله ۱۳ فروردین رژیم کودک کش صهیونیستی به کنسولگری کشورمان در سوریه، فقط از یک دستگاه تروریستی برمی‌آید و بار دیگر موید عدم پایبندی اسرائیل به هر گونه قانون، اصل و معیار دیپلماتیک، اخلاقی و انسانی است.
رژیم غاصب این بار دو مرز را زیر پا گذاشتند؛ اول مرز سوریه و دوم حریم کنسولگری ایران.
صهیونیست‌ها حتی روی داعش را هم در ترور سفید کرده‌اند و رفتاری بس سفاکانه‌تر از تروریست‌های تکفیری را در پیش گرفته‌اند.
این رژیم خونخوار با اقدام جنایت‌کارانه‌اش در به شهادت رساندن تعدادی از فرماندهان و مستشاران کشورمان در سوریه، قطعاً به پایان حیات نکبت بار خودش نزدیک‌تر شده است و هم از این رو برای بقا دست به هر حرکت مذبوحانه‌ای می‌زند.
چنین حوادثی قطعاً به زوال این غده سرطانی سرعت می‌بخشد.
هر خونی که ریخته می‌شود، محاصره اسرائیل را تنگ‌تر و سیل نفرت و اعتراض علیه آن را افزون‌تر می‌سازد.
اینجانب شهادت سرداران شهید محمدرضا زاهدی، محمدهادی حاج رحیمی و همراهان ایشان را در پی این حمله تروریستی، خدمت به فرماندهی کل قوا، خانواده معزز و هم رزمانشان و مردم شهیدپرور تبریک و تسلیت عرض می‌کنم.
همه ملت شریف و مبارز ایران، منتقم خون این هفت ستاره درخشان آسمان مقاومت هستند که جز با برچیده شدن رژیم متوحش صهیونیستی، به وقوع نخواهد پیوست.
آن روز قطعاً نزدیک است.