خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دشمن‌ترین مردم علیه مسلمانان، صهیونیست‌ها هستند - تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 16:35
سازمان هیئات و تشکل های دینی ضمن محکوم کردن جنایات شنیع رژیم صهیونیستی در فلسطین به ویژه آنچه در شش ماه اخیر در نوار غزه رخ داده است، اعلام می کند جامعه دینی، هیئت ها و شبکه های مذهبی پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهند بود.
ديني،رژيم،سازمان،قدس،فلسطين،حمله،ايران،هيئات

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، سازمان هیئات و تشکل‌های دینی ضمن محکومیت حمله رژیم صهیونیستی به سفارت ایران در دمشق، مردم را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرده است.
متن بیانیه سازمان هیئات و تشکل‌های دینی به این شرح است:
«لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ آمَنُوا الْیَهُودَ
مصداق صریح قرآن کریم و در آیه 82 سوره مائده، دشمن‌ترین مردم علیه مسلمانان، صهیونیست‌ها هستند، دشمنی مجنون که شعارش تسلط از نیل تا فرات است و برای نیل به این هدف، فرات‌هایی پرخون را به‌راه انداخته و مشتاق هر جنایتی است،
رژیم منحوسی که مردم مظلوم فلسطین را سال‌ها زیر چکمه اشغال خود قرار داده و جرثومه علنی فساد و ظلم محسوب می‌شود.
سازمان هیئت و تشکل‌های دینی ضمن محکوم کردن جنایات شنیع رژیم صهیونیستی در فلسطین به‌ویژه آنچه در شش ماه اخیر در نوار غزه رخ داده، اعلام می‌کند جامعه دینی، هیئت‌ها و شبکه‌های مذهبی، پشتیبان ملت مظلوم فلسطین خواهند بود و برای آزادی قدس، این قبله‌گاه اول جهان اسلام، از هیچ کوششی دریغ نمی‌کنند و همواره در میدان خواهند بود تا روزی که نماز عید فطر را در این مسجد بخوانند.
این سازمان ضمن محکومیت حمله ددمنشانه این رژیم غاصب به کنسولگری ایران در دمشق و شهادت فرزندان رشیدی از ملت ایران، اعلام می‌کند حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، پشتوانه محکمی برای پاسخی مناسب به این حمله بزدلانه خواهد بود.
انتهای پیام/+