خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

شنبه، 25 فروردین 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پلمب 8 واحد درمانی در دزفول

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 16:35
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول، گفت: هشت واحد درمانی این شهرستان در بازدیدهای انجام شده طرح نوروزی پلمب شد.
دزفول،دانشگاه،نوروزي،سلامت،درماني،علوم،پزشكي،مركز،طرح

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دزفول، محمد رضا ابیض، اظهار داشت: هشت واحد درمانی این شهرستان در بازدیدهای انجام شده طرح نوروزی پلمب شدف دلیل پلمب این واحدهای درمانی وجود برخی نواقص بود که در بازدیدهای به عمل آمده توسط بازرسان دانشگاه بود.
وی افزود: بازرسان درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول از 24 اسفندماه سال گذشته تا چهاردهم فروردین امسال 66 مکان درمانی شامل دندانپزشکی، درمانگاه عمومی، رادیولوژی و بیمارستان را بازدید کردند که این روند تا پایان طرح نوروزی ادامه دارد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی دزفول اظهارکرد: طرح سلامت نوروزی دانشگاه علوم پزشکی دزفول که از 24 اسفند سال گذشته آغاز شده است تا 15 فروردین 1403 ادامه دارد.
به گزارش تسنیم، 46 هزار خدمت درمانی توسط بخش‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی دزفول در ایام نوروز امسال به شهروندان و مسافران نوروزی حاضر در این شهرستان ارایه شده است.بیش از 19 هزار نفر با مراجعه به اورژانس بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه و بیش از 27 هزار نفر در مراکز جامع سلامت با اجرای طرح نوروزی، خدمات بهداشتی و درمانی دریافت کردند.
بیش از 320 مطب و دفتر کار، 103 موسسه خصوصی و دولتی و چهار بیمارستان مصوب و سه بیمارستان در حال ساخت در دزفول وجود دارد.مرکز بهداشت دزفول در حال حاضر دارای 28 مرکز خدمات‌ جامع سلامت، 44 پایگاه سلامت و 59 خانه بهداشت است که چهار مرکز جامع سلامت به صورت شبانه روزی و یک مرکز دیگر به صورت 12 ساعته فعالیت می‌کنند و جمعیتی حدود 500 هزار نفری را پوشش می‌دهند.
انتهای پیام/