خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کارت سوخت اضطراری در جایگاه‌ها قرار می‌گیرد

مشرق | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 15 فروردین 1403 - 16:35
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: کارت سوخت‌های اضطراری به تعداد معدود در جایگاه‌های سوخت قرار می‌گیرد تا افرادی که کارت سوختشان نرسیده و مشکل دارند، استفاده کنند.
كارت،سوخت،نفت

به گزارش مشرق ، جعفر سالاری نسب امروز (چهارشنبه ۱۵ فروردین) در یک گفت‌وگوی تلویزیونی با اشاره به الزام قانونی وزارت نفت برای استفاده ۹۰ تا ۹۵ درصدی مردم از کارت سوخت‌ها شخصی به جای استفاده از کارت‌های جایگاه‌ها، اظهار داشت: استفاده از کارت‌های شخصی از سال ۱۴۰۲ به صورت گسترده به مردم اطلاع‌رسانی شد و طبق پیش‌بینی‌ها کارت سوخت، تهیه، تولید و برای افراد ارسال شد.
وی افزود: بنابراین طبق دستور قانون‌گذار موظفیم که استفاده از کارت سوخت‌های جایگاه‌ها را محدود کنیم، البته در برخی از جایگاه‌ها کارت سوخت به تعداد معدود همچنان برای افرادی که کارت سوخت ندارند، موجود است.
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: با توجه به همکاری گسترده‌ای که با فراجا داریم، کارت‌های سوخت مابقی متقاضیان را هم آماده خواهیم کرد و در این مسیر اطلاع‌رسانی بیشتر نیز انجام خواهد شد و وزارت نفت در این مورد اطلاع‌رسانی خواهد کرد.