خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جهاد اسلامی: جنایات دشمن در غزه، اوج انحطاط جامعه بین‌الملل را برملا کرد - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | یکشنبه، 13 اسفند 1402 - 22:16
جهاد اسلامی در بیانیه ای تاکید کرد: کشتارها و جنایات دشن صهیونیستی که در نوار غزه اتفاق افتاده و می افتد، دلیل دیگری بر ذات و خوی وحشیانه و جنایتکارانه ارتش اشغالگر صهیونیستی تحت فرامین ژنرال ها و رهبران سیاسی این رژیم است.
غزه،دشمن،صهيونيستي،فلسطين،اسلامي،كشتارها،وحشيانه

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، جنبش جهاد اسلامی در بیانیه‌ای تاکید کرد که دشمن اشغالگر صهیونیستی در جنایتی تازه، صدها شهروند فلسطینی را که در انتظار محموله‌های آرد در میدان الکویت در جنوب شهر غزه برای سیر کردن شکم فرزندانشان جمع شده بودند، هدف قرار داد.
این جنبش بیان کرد که کشتارها و جنایات دشن صهیونیستی که در نوار غزه اتفاق افتاده و می‌افتد، دلیل دیگری بر ذات و خوی وحشیانه و جنایتکارانه ارتش اشغالگر صهیونیستی تحت فرامین ژنرال‌ها و رهبران سیاسی این رژیم است.
در این بیانیه آمده است: تهاجم وحشیانه علیه غزه اوج انحطاط جامعه بین‌الملل و سکوت آن در برابر نسل‌کشی در غزه را برملا کرد و همین مسئله چراغ سبزی به دشمن برای ادامه کشتارها است و این در حالی است که همین جامعه بین‌الملل مقاومت ملت فلسطین در برابر این جنایات را جرم می‌خواند.
جهاد اسلامی بیان کرد که جهانیان به ویژه نظام‌های عربی و اسلامی باید به مسئولیت‌های خود در زمینه توقف کشتار ملت فلسطین و ارسال کمک‌های بشردوستانه برای مردم نوار غزه بدون اجازه گرفتن از دشمن صهیونیستی عمل کنند، به ویژه اینکه برخی از این کشورها مرزهای خود را برای شکستن محاصره دشمن باز کرده در حالیکه هیچ کاری برای غزه نمی‌کنند.
انتهای پیام/