خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امام جمعه شهرکرد: رسانه‌ها برای افزایش اعتماد عمومی وحدت رویه داشته باشند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه لازمه افزایش اعتماد عمومی، وحدت رویه رسانه ها است، گفت: اگر در بین رسانه ها تشتت صورت گیرد و مردم سردرگم شوند، اعتمادشان مخدوش می شوند.
اشاره،تحليل،استان،نكونام،شهركرد،ذهني

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان، با اشاره به اینکه تمرکز کار رسانه‌ای ارزشمند است، اظهار داشت: لازم است اطلاع‌رسانی شفاف و سالم به مردم ارائه شود.
وی با بیان اینکه اطمینان مردم از آنچه رسانه‌ها منتشر می‌کنند مهم است، عنوان کرد: اعتماد مردم به اخبار و رسانه‌ها، یک سرمایه است که نتیجه کار رسانه‌ای خوب است، لازم است این مقدار را هر چه می‌توان گسترش داد.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه لازمه افزایش اعتماد عمومی، وحدت رویه رسانه‌ها است، مطرح کرد: اگر در بین رسانه‌ها تشطط صورت گیرد و مردم سردرگم شوند، اعتمادشان مخدوش می‌شوند.
اگر وحدت رویه رسانه‌ای صورت گیرد، مردم تحلیل درستی هم خواهند داشت.
نکونام با اشاره به اینکه تحلیل منوط بر خوراک‌های ذهنی است، گفت: مردم با خوراک ذهنی، تحلیل می‌کنند و سپس تصمیم می‌گیرند، لذا هر مقدار خوراک ذهنی سالم باشد، به تحلیل جامعه کمک می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: این وحدت رویه رسانه‌ای که اینجا (خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان) صورت گرفته است، کار خوبی است و لازم است ادامه‌دار باشد.
نکونام با اشاره به اینکه رسانه‌ها امین و امانت‌دار هستند، افزود: خبررسانی هم مانند آیه شریفه «ان اللَّه یأمرکم ان تأدوا الامانات الی اهلها» یک امانت است که باید از آن به خوبی مراقبت شود.
امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه لازم است رسانه‌ها خبر درست و منطقی ارائه دهند، خاطرنشان کرد: بحمدالله رسانه‌های استان هم همین‌گونه هستند و خبر عقلایی و شفاف ارائه می‌دهند.
انتهای پیام/ 7540