خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور بانشاط مردم دیار سید جمال در انتخاب/ به شایعات منتشرشده در فضای مجازی توجه نکنید

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
رئیس هیئت اجرایی انتخابات اسدآباد با رد همه شایعه ها اعلام کرد: انتخابات در این شهرستان و همه شعب أخذ رأی با سلامت و امنیت کامل در حال اجرا است و مطالب متعدد منتشر شده در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی صحت ندارد.
رأي،انتخابات،اعلام،اسدآباد،شعب،مجازي،فرماندار

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، حسین‌علی شرکایی حضور مردم در پای صندوق رأی را با نشاط و باعث امیدواری خواند.
وی با اشاره به آغاز فرآیند رأی‌گیری از ساعات ابتدایی صبح امروز، اعلام کرد تا ساعت 18 قریب 28500 نفر در انتخابات شرکت کرده و رأی خود را به صندوق انداختند.
فرماندار و رئیس هیئت اجرایی دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسدآباد در ادامه با اشاره به شایعه‌سازی‌های بدون سند در فضای مجازی برای القای سیاه‌نمایی و زیرسؤال بردن سلامت انتخابات، اعلام کرد که نهادهای انتظامی و امنیتی و نظارتی با دقت مشغول انجام وظایف محوله خود هستند.
وی با رد همه شایعه‌ها، اعلام کرد انتخابات در این شهرستان و همه شعب أخذ رأی با سلامت و امنیت کامل در حال اجرا است و مطالب متعدد منتشر شده در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی صحت ندارد.
فرماندار اسدآباد در پایان از همه کسانی که تاکنون موفق به رأی دادن نشدند، درخواست کرد هرچه سریعتر به شعب تعیین شده مراجعه نمایند و رأی دادن را به ساعات پایانی شب موکول نکنند.
انتهای پیام/