خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هدف ما بهبود شرایط اقتصادی همدان با همراهی منتخبان جدید مجلس است

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
معاون امور اقتصادی استاندار همدان گفت: انتظار داریم با همراهی منتخبان جدید مجلس شرایط اقتصادی و معیشت مردم همدان بهبود یابد.
اقتصادي،نامگذاري،اميدواريم،همدان،پايدار،معظم

سیدمجتبی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اظهار کرد: با توجه به ساعات پایانی انتخابات مشارکت مردم استان عالی بوده و امیدواریم با انتخاب افراد اصلح بتوانیم توسعه پایدار اقتصادی همدان را رقم بزنیم.
وی با اشاره به اینکه با حضور موثر نمایندگان در مجلس انتظار داریم مشکلات مردم در حوزه اقتصادی که از اولویت‌های اصلی دولت سیزدهم است حل شود، بیان کرد: با همراهی و همدلی می‌توان اقدامات مؤثر و بزرگ را انجام داد و مسائل معیشتی و اقتصادی استان را حل کرد.
معاون امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه سالهاست مقام معظم رهبری سال را با محوریت اقتصاد نامگذاری کرده‌اند و این نشان از اهمیت موضوع دارد، گفت: امیدواریم با توجه به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال آینده، که یک راهبرد تلقی می‌شود در هر سه قوه با مشارکت و تعامل و شناسایی ظرفیت‌ها به سمت توسعه پایدار اقتصادی کشور حرکت کنیم.
انتهای پیام/