خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امیر نصیرزاده: انتخابات باعث رشد و شکوفایی کشور از همه لحاظ می‌شود - تسنیم

تسنیم | سیاسی | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح بیان کرد: حضور در انتخابات برکات زیادی دارد اول اینکه نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد و همچنین باعث رشد و شکوفایی کشور از همه لحاظ و بهبود شرایط اقتصادی می شود.
انتخابات،حضور،ستاد،راي،رأي،مسلح،جبهه،پاي،نيروهاي،شرايط،نصيرز ...

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در محل اخذ رای در مسجد جعفر صادق(ع) کوی سازمانی ستاد نیروی هوایی ارتش حضور یافت و پس از انداختن آرای خود، گفت: جبهه حق و باطل کاملا مشخص و شفاف است و جبهه باطل به شدت به دنبال هدف قرار دادن باورهای مردم ما و کاستن حضور مردم در انتخابات است.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی به تنهایی در شرایط کنونی پرچم جبهه حق را برافراشته کرده است و در میدان مبارزه حضوری فعال دارد افزود: حضور در انتخابات برکات زیادی دارد اول اینکه نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب خواهد کرد و همچنین باعث رشد و شکوفایی کشور از همه لحاظ و بهبود شرایط اقتصادی می شود.
امیر نصیرزاده با بیان اینکه ما در ستاد کل نیروهای مسلح پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص انتخابات وظیفه داریم که امنیت و سلامت انتخابات و صندوق‌های رأی را تامین کنیم، اظهار کرد: از مدتها قبل تمهیدات متعددی اندیشیدیم و قرارگاه های مختلفی برای تامین امنیت انتخابات تشکیل شد بخش فرماندهی انتظامی و امنیتی کاملا هوشیار و بیدار هستند و از مدتها قبل تمام تحرکات را رصد کرده اند تا خللی برای روند رای گیری اتفاق نیفتد.
جانشین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه حضور در پای صندوقهای رای به اندازه نمازهای یومیه اهمیت دارد و واجب است، خاطر نشان کرد: همه ما موظفیم به همراه خانواده در انتخابات شرکت کنیم حتی کسانی که هنوز به سن رای دادن نرسیده اند باید بیایند و این فعالیت اجتماعی را یاد بگیرند لذا بنده هم با تمام اعضای خانواده اینجا آمدم.
وی تصریح کرد: این حرکت نمایشی برای مایوس کردن دشمنان این مرز و بوم است تا بدانند که ما همیشه پای کار نظام هستیم و این مردم هیچگاه دست از حمایت از نظام بر نخواهند داشت.
بنابراین گزارش، فرآیند رای‌گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح امروز جمعه 11 اسفند 1402 آغاز و تا ساعت 22 تمدید شده است.
در این‌دوره از انتخابات، 61 میلیون و 172 هزار و 298 نفر واجد شرایط برای حضور پای صندوق و رأی دادن هستند؛ از این تعداد 30 میلیون و 945 هزار و 133 مرد و 30 میلیون و 227 هزار و 165 نفر زن هستند.
متولدین 11 اسفند 1384 به قبل امکان رأی‌دادن را دارا هستند و در مجموع، 3.5 میلیون رأی اولی در کشور داریم.
انتهای پیام/