خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ایمن‌سازی و بستر لازم برای برگزاری انتخابات اصفهان به خوبی ایجاد شده است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: بسترسازی ارائه خدمات امدادی و پشتیانی به بخش های مختلف باعث شده شرایط خوبی برای برگزاری انتخابات ایجاد شود.
شاهد،استان،اصفهان،انتخابات،گاز،امداد،نجات،برق،كميته،سطح،آب،اشاره

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، منصور شیشه فروش در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد و نجات ستاد انتخابات استان اصفهان اظهار داشت: در حال حاضر ایمن‌سازی و بستر لازم برای برگزاری انتخابات به خوبی ایجاد شده است، در روزهای گذشته شاهد بارش برف در سطح استان اصفهان بودیم که موجب یخ‌زدگی در بسیاری از مسیرهای روستایی شده بود.
وی ادامه داد: به همت و تلاش تیم‌های عملیاتی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان متشکل از یکصد تیم و در مجموع 300 نفر در 44 راهدارخانه و همچنین همکاری دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، تمامی مسیرهای روستایی و صعب‌العبور بازگشایی شدند و صندوق‌های رای به این مناطق ارسال شد، این در حالی است که شاهد پرواز بالگرد جهت خدمت‌رسانی به روستاهای دور دست نیز بودیم.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه تأمین گاز و برق پایدار از اهداف این کمیته بود، تصریح کرد: از جمله اهداف دیگر کمیته امداد و نجات ستاد انتخابات استان اصفهان می‌توان به آبرسانی سیار در 320 روستا، تأمین سوخت جایگاه‌ها با 2 هزار و 400 نفتکش متشکل از 362 جایگاه سوخت و 165 جایگاه سی‌ان‌جی و همچنین برقراری ارتباطات در سطح استان از سوی مخابرات اشاره کرد.
وی افزود: خوشبختانه با اعمال صرفه‌جویی در مصرف گاز و پایداری آن شاهد هیچگونه قطعی برق و گاز نبودیم و ضمن ارائه خدمات توسط 200 پایگاه اورژانس جاده‌ای در جاده‌ها، با همراهی شرکت آب و فاضلاب، شهرداری‌ها، تیم‌های مدیریت بحران، خدمات شهری و آتش‌نشانی‌ها شاهد خدمت‌رسانی خوبی بودیم.
شیشه فروش با اشاره به اینکه تا بدین لحظه شاهد هیچ حادثه‌ای نبوده‌ایم، بیان کرد: بسترسازی ارائه خدمات امدادی و پشتیانی به بخش‌های مختلف باعث شده شرایط خوبی برای برگزاری انتخابات ایجاد شود.
شایان ذکر است همچنان بر مصرف بهینه آب، گاز و برق تاکید ویژه به عمل می‌آید.
وی در پایان درباره وضعیت آب و هوایی در هفته پیش رو بیان کرد: بر اساس پیش‌بینی هواشناسی در هفته پیش‌رو شاهد کاهش دما و بارش برف در اکثر مناطق هستیم، از این رو لازم است که تمهیدات لازم در این زمینه به عمل آید، در حال حاضر بیش از 80 تیم در سطح استان به صورت 24 ساعته مسائل امداد و نجات را در حوزه انتخابات خدمت‌رسانی و پشتیبانی می‌کنند.
انتهای پیام/167/