خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 03 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

7 هزار نفر در تأمین امنیت انتخابات استان کرمان شرکت دارند + فیلم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: قریب 7 هزار نفر به صورت مستقیم در تأمین امنیت شعب، فرمانداری ها و مخازن نگهداری آرا به کارگیری شده است.
استان،شعب،نيروهاي،توجه،كرمان،اخذ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار ناصر فرشید امشب در جمع خبرنگاران با تبریک به مردم کشور و استان کرمان برای خلق حماسه‌ای دیگر، اظهار داشت: مردم ما از ابتدای صبح در شعب اخذ رای حضور پیدا کردند و حضور پر شور مردم در شعب اخذ رای همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: با توجه به تدابیری که در شورای تأمین استان و فرمانداری‌ها اندیشیده شده و برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است، پیش بینی نیروی کافی برای تأمین امنیت برگزاری انتخابات انجام شده است.
فرمانده انتظامی استان کرمان با بیان اینکه نیروی انتظامی با توجه به مأموریت‌های ذاتی خود و مصوبات شورای تأمین استان از تمام نیروهای خود در امر برگزاری انتخابات استفاده کرده است، گفت: در برخی از محورها بارش برف را داشتیم و نیروهای ما در راه‌ها برون‌شهری و در درون شهرها و همچنین اقدامات امنیتی را در دستور کار داشتیم.
وی با اشاره به اینکه با توجه به شعب اخذ رای و شرایط هر شعبه نیروی لازم برای تامین امنیت شعبه پیش‌بینی شده است، افزود: در برخی از شعب از نیروهای بسیج هم استفاده شد.
فرشید با بیان اینکه با توجه به شرایط شعبه به صورت محسوس و نامحسوس نیز نیروهای مختلف را در استان به‌کارگیری کردیم، ادامه داد: قریب 7 هزار نفر به صورت مستقیم در تامین امنیت شعب، فرمانداری‌ها، مخازن نگهداری آرا و ...
به‌کارگیری شده است.
وی با اشاره به اینکه از تمام نیروهایی که در اختیار داریم استفاده کردیم تا در این برگ زرینی که تاکنون توسط مردم ما رقم خورده ما هم نقش داشته باشیم، گفت: تاکنون هیچ تهدید امنیتی در استان گزارش نشده است.
.
انتهای پیام/511/