خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مردم خراسان جنوبی امروز حضور پرشوری در انتخابات داشتند

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:53
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه مردم خراسان جنوبی امروز حضور پرشوری در انتخابات داشتند، گفت: با توجه به ازدحام جمعیت در شعب اخذ رأی احتمال تمدید مجدد ساعات أخذ رأی وجود دارد.
رأي،اخذ،ساعت،شعب،تمديد،طالبي،تعرفه،خراسان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدرضا طالبی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز نیز مردم خراسان جنوبی مانند همیشه حضور پرشوری در صحنه داشتند که جای افتخار برای استان است.
وی به تمدید ساعت اخذ رأی تا ساعت 20 خبر داد و افزود: با عنایت به ازدحامی که در شعب اخذ رأی مشاهده می شود ساعت اخذ رأی 2 ساعت تمدید شد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی بیان کرد: از مردم درخواست می شود در ساعات باقیمانده به شعب اخذ رأی مراجعه و رأی خود را به صندوق بیندازند.
طالبی تصریح کرد: بر اساس رصد لحظه ای که از شعب اخذ رای انجام می شود خوشبختانه هم به لحاظ امنیتی، امنیت فراهم است و هم به لحاظ ارتباطات فنی مشکلی وجود نداشته و ارتباطات به صورت مکرر در حال انجام است.
وی به تعرفه های رأی گیری اشاره و خاطرنشان کرد: در بحث تعرفه های رأی خوشبختانه تعرفه ها توزیع و نگرانی در این خصوص وجود ندارد.
رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی یادآور شد: مردم در هنگام مراجعه به شعب اخذ رأی یکی از پنج مدرک هویتی خود اعم از کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، گواهینامه و گذرنامه فعال خود را به همراه داشته اند.
طالبی اظهار داشت: همچنین افرادی که شناسنامه آنان قدیمی و فاقد کدملی می باشد حتما جهت اخذ رأی کد ملی خود را به همراه داشته باشند.
وی افزود: با توجه به اینکه حضور مردم بسیار گسترده و چشمگیر است به احتمال زیاد تمدید مجدد ساعت اخذ رأی انجام خواهد شد، اما مردم منتظر تمدید مجدد نباشند و در ساعات باقیمانده در پای صندوق های رأی حضور پیدا کنند.
انتهای پیام/255/