خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمله پهپادی جدید حزب‌الله به تجمع نظامیان صهیونیست

مشرق | بین‌الملل | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:30
حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله پهپادی به تجمع نظامیان صهیونیست و اصابت مستقیم موشک به این هدف خبر داد.
لبنان،صهيونيستي،مقاومت،نظاميان،اسلامي،قرار

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری المیادین، مقاومت اسلامی لبنان با صدور بیانیه‌ای از حمله پهپادی به گروهی از نظامیان صهیونیست خبر داد که قصد موضع‌گیری در شهرک صهیونیستی «معیان باروخ» را داشتند.
این بیانیه تاکید کرد که پهپاد هجومی مذکور به صورت مستقیم تجمع صهیونیست‌ها در این شهرک صهیونیستی را مورد اصابت دقیق قرار داده است.
ساعتی پیش نیز حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی از انجام ۲ عملیات جدید علیه مواضع و نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی خبر داد.
اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان در این بیانیه‌ها اعلام کرد که در حمایت از ملت پایدار فلسطین در نوار غزه و مقاومت شجاع و شریف آنان، رزمندگان مقاومت اسلامی ساعت ۱:۵۵ عصر امروز تجمع نظامیان دشمن اسرائیلی را در اطراف پادگان رامیم با تسلیحات موشکی هدف قرار دادند.
همچنین در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان آمده است که در همین زمان مقاومت اسلامی موقعیت البغدادی را با تسلیحات موشکی هدف داده و آن را به صورت مستقیم مورد اصابت قرار دادند.
کمی پیش‌تر نیز اداره اطلاع‌رسانی جنگی حزب‌الله لبنان اعلام کرد که حزب‌الله یک پهپاد صهیونیستی را در منطقه «وادی العزبه» واقع در جنوب لبنان سرنگون کرده است.