خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تخلف سازمان‌یافته‌ انتخاباتی در کردستان نداشته‌ایم/تعطیلی مدارس در فردا - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 20:12
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان گفت: تا الان به تخلف سازمان یافته ای در انتخابات نرسیده ایم و گزارشات ارائه شده نیز در حال بررسی است.
انتخابات،ساعت،مشاركت،دوره،كردستان،ميزان،استان،رمضاني

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، مهدی رمضانی امشب در نشست با اصحاب رسانه که در ستاد انتخابات کردستان برگزار شد، به ارائه گزارشی از آخرین وضعیت انتخابات در استان پرداخت و اظهار داشت: رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و هم‌چنین ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 صبح امروز در سراسر کشور از جمله کردستان آغاز شده و قرار بود تا ساعت 18 باشد که بر اساس دستور وزارت کشور، تا ساعت 20 امشب تمدید شد.
امکان دارد که ساعت أخذ رأی نیز مجدداً تمدید شود، البته متناسب با استان‌ها متفاوت است.
وی استقبال کردستانی‌ها در این دوره از انتخابات را بی‌نظیر و قابل توجه ذکر کرد و گفت: میزان مشارکت در این دوره نسبت به ادوار گذشته، شور و شوق جدی‌تر در فضای استان ایجاد شده و حضور رأی‌اولی‌ها مشهود است.
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان تصریح کرد: تا الان به تخلف سازمان‌یافته‌ای در انتخابات نرسیده‌ایم و گزارشات ارائه شده نیز در حال بررسی است.
آمار میزان مشارکت در حوزه‌های انتخابیه پایان ساعت رأی‌گیری به صورت رسمی و کلی اعلام می‌شود.
میزان مشارکت در حوزه انتخابیه سقز و بانه مشارکت بسیار بالا بوده که ما را شگفت‌زده کرده و حوزه‌های دیگر نیز وضعیت خوب است.
رمضانی در پاسخ به این سؤال که آیا فردا مدارس تعطیل می‌شود؟
خاطر نشان کرد: احتمال تعطیلی مدارس در روز شنبه 12 اسفندماه وجود دارد کما اینکه در ادوار گذشته نیز مرسوم بوده است.
انتهای پیام/481/