خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشکیل 79 فقره پرونده قضایی انتخاباتی در استان چهارمحال و بختیاری

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 19:53
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری، گفت: 79 فقره پرونده قضایی کیفری در حوزه انتخابات چه در بستر فضای مجازی و چه در بستر فضای حقیقی تا دیروز تشکیل شد و در حال رسیدگی هستند.
قضايي،انتخابات،خبرنگاران،فضاي،دستگاه،تشكيل،چهارمحال،مجازي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، سید نصرالدین صالحی امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد انتخابات استان چهارمحال و بختیاری، اظهار داشت: خبرنگاران به طور شبانه روزی در تلاش هستند تا هجمه‌های دشمن از همه جا را خنثی کنند.
قطعاً وظیفه ما سنگین و خطیر است تا در مقابل این همه از یاوه‌گویی‌های دشمن بایستیم.
وی با تشکر از زحمات خبرنگاران، مطرح کرد: همه خبرنگاران جزو خانواده رسانه هستند اما برخی بی‌اخلاقی می‌کنند که برای آن‌ها پرونده تشکیل شده اما اگر مراعات کنند مشمول رافت دستگاه قضایی می‌شوند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: دستگاه قضایی در حوزه امنیت و سلامت انتخابات، جلسات پیشگیری از تخلفات و جرائم انتخاباتی را چندین جلسه برگزار کرد و یک کمیته پیشگیری از جرائم انتخاباتی در فضای مجازی تشکیل و 10 جلسه در این رابطه برگزار شد.
وی مطرح کرد: برای کسانی که در فضای مجازی در حال بد اخلاقی بودند، پرونده تشکیل شد و پیشگیری‌های خوبی صورت گرفت.
79 فقره پرونده قضایی کیفری در حوزه انتخابات چه در بستر فضای مجازی و چه در بستر فضای حقیقی تا دیروز تشکیل شد و در حال رسیدگی هستند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان چهارمحال و بختیاری گفت: قطعاً بعد از انتخابات رسیدگی‌ها ادامه خواهند داشت.
خوشبختانه تاکنون در رابطه با اخذ رای، مورد خاصی وجود نداشته است و در مجموع انتخابات در صحت و سلامت کامل در حال برگزاری است و حتماً به این شکل به پایان می‌رسد.
صالحی در پایان با تاکید بر اینکه خط قرمز دستگاه قضایی امنیت مردم است، خاطرنشان کرد: نظم، امنیت و آرامش جامعه برای دستگاه قضایی خط قرمز است و اگر کسی از این خط قرمز عبور کند حتماً با او برخورد جدی صورت می‌گیرد.
انتهای پیام/7540/