خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هیچ مستندی درخصوص خرید و فروش رأی ایلام دریافت نشد/ 771 نفر مشغول بازرسی بر انتخابات استان هستند

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 19:53
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان ایلام با بیان اینکه در خصوص خرید و فروش رأی هنوز مستندی را دریافت نکردیم،گفت: با هرگونه تخلف انتخاباتی با جدیت و مطابق قانون برخورد خواهیم کرد.
ايلام،انتخابات،استان،شعب،رأي،بازرسي،هژبري،نكرديم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، سعید هژبری در حاشیه بازدید از شعب سطح شهر ایلام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مردم ایلام در ساعات اولیه رأی‌گیری حضوری گسترده در پای صندوق‌های رأی داشته و هم اکنون نیز حضور مشارکت در استان بالا رفته است.
وی با اشاره به بازدید از 15 شعبه رأی در دو شهرستان ایوان و چوار گفت: خوشبختانه در این شعب علاوه بر حضور بالای مردم، نظم خاصی نیز بر جریان انتخابات حاکم بود.
معاون استاندار ایلام و رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان ایلام با بیان اینکه خوشبختانه انتخابات به صورت سالم و مطابق قانون در حال اجراست، تصریح کرد: برخی افراد غیرمسئول در بیرون تعدادی از شعب تجمع داشتندکه تذکرات لازم ارائه شد.
وی در ادامه با بیان اینکه خوشبختانه تخلف خاصی تا به حال مشاهده نکردیم،گفت: نکاتی به صورت تلفنی از طریق همشهری‌ها و هم استانی هایادآوری شد که در کمترین زمان پیگیری شد.
رئیس هیئت بازرسی ستاد انتخابات استان ایلام با بیان اینکه 771 نفر مشغول بازرسی بر انتخابات در کل استان هستند، افزود: از روز گذشته بازرسین ویژه در شهرستانها مستقر و فعالیت می کنند.
هژبری با بیان اینکه در خصوص خرید و فروش رأی هنوز مستندی را دریافت نکردیم، افزود: با هر گونه تخلف انتخاباتی با جدیت و مطابق قانون برخورد خواهیم کرد.
وی در ادامه به رصد فعالیت تبلیغاتی مدیران اشاره داشت و گفت: به چند مورد گزارش شده تذکر لسانی داده شد و خوشبختانه تا این لحظه فرآیند انتخابات با حسن جریان همراه است.
انتهای پیام/180/