خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شهروند 102 ساله قشمی پای صندوق رأی

تسنیم | استان‌ها | جمعه، 11 اسفند 1402 - 19:53
همزمان با برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی، مسن ترین فرد قشم با 102 سال سن در پای صندوق رأی حاضر شد و رأی خود را به صندوق انداخت.
قشم،شعبه،رأي،جزيره،دوره،مجلس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، محمد صلغی از ساکنان روستای سهیلی در جزیره قشم است که به گفته خودش در تمام دوره‌های انتخاباتی حضور داشته است.
این پیرمرد 102 ساله قشمی که به تنهایی در پای صندوق رأی حاضر شده بود، به خبرنگاران گفت: وظیفه شرعی و قانونی ماست که برای آینده مملکت خودمان تصمیم‌ بگیریم.
صلغی بیان داشت: رأی دادن به پیر و جوان نیست و هر کسی که به سن قانونی رسیده باید برای رأی دادن در پای صندوق‌ها حاضر شود و پاسدار خون شهدا و آرمانهای آنها باشد.
براساس این گزارش، همزمان با سراسر کشور رای‌گیری دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت هشت امروز جمعه یازدهم اسفندماه در جزیره قشم نیز آغاز شده است.
تعداد 102 شعبه برای اخذ آرای مردمی در سراسر شهرستان قشم پیش بینی شده که از این تعداد، 70 شعبه در شهر قشم و بخش مرکزی، 12 شعبه در بخش شهاب و 20 شعبه در بخش حرا مستقر هستند.
سه نامزد انتخاباتی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه مرکزی هرمزگان از جزیره قشم هستند.
انتهای پیام/7558