خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آماده‌باش پلیس تهران تا پایان انتخابات/ ممنوعیت ورود و تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | جمعه، 11 اسفند 1402 - 19:53
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت اعلام کرد: ماموران پلیس تا پایان رای گیری نسبت به مدیریت ترافیک و تامین امنیت شعب اخذ رای اقدام خواهند کرد.
راي،اخذ،پليس،اطراف،اقدام،وضعيت،پايان

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سرهنگ علی همه‌خانی؛ معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: پلیس از مدت‌ها قبل برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر و امن‌تر انتخابات برنامه‌ریزی کرده بود و از صبح امروز نیز همکاران من با تدابیر سلسله مراتب فرماندهی در محل‌های ثابت و سیار اخذ رای مستقر شده و نسبت به تامین امنیت صندوق‌ها و رای‌دهندگان اقدام کرده‌اند؛ این وضعیت تا پایان فرآیند اخذ رای و شمارش آرا ادامه خواهد داشت و همکاران من به استقرار خود ادامه خواهند داد.
وی ادامه داد:‌ علاوه بر آن تیم‌های گشتی پیاده و خودرویی پلیس نیز در آمادگی کامل قرار داشته و نسبت به گشت‌زنی در سطح معابر و محلات اقدام خواهند کرد.
همه‌خانی درباره تمهیدات ترافیکی در اطراف محل‌های اخذ رای نیز گفت: ماموران پلیس راهور نیز با حضور در اطراف شعب اخذ رای، نسبت به روانسازی ترافیک و مدیریت آن اقدام کرده‌اند همچنین همانطور که از قبل نیز اعلام شد تا پایان امشب از ورود کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین به معابر داخلی شهر تهران جلوگیری خواهند کرد.
معاون فرهنگی و اجتماعی پلیس پایتخت گفت: در نتیجه اقدامات انجام شده، وضعیت امنیتی و ایمنی خوبی را در محل‌ها و شعب اخذ رای و اطراف آن‌ها شاهد هستیم و تمهیدات پلیس نیز برای تدوام همین وضعیت تا پایان رای گیری خواهد بود.
انتهای پیام/