خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آماده‌باش بالگرد‌های هوانیروز در جابجایی صندوق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور - تسنیم

تسنیم | سیاسی | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 13:30
امیر خلبان قربانی از آماده باش بالگرد های هوانیروز برای کمک به برگزاری انتخابات و انتقال صندق های رأی به مناطق صعب العبور خبر داد.
هوانيروز،انتخابات،رأي،دفاعي،فرمانده،خدمت

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم، امیر خلبان یوسف قربانی فرمانده هوانیروز ارتش با اشاره به انتخابات 11 اسفند ماه مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری، گفت: هوانیروز در انتخابات پیش‌رو همچون گذشته در راستای تسهیل برگزاری این رویداد مهم با تمام توان پای کار خواهد بود و در جابجایی صندوق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد.
وی با اشاره به آمادگی هوانیروز برای اجرای مأموریت‌های محوله گفت: چندین فروند بالگرد برای کمک به برگزاری انتخابات و انتقال صندق‌های رأی به مناطق صعب‌العبور پیش‌بینی کرده‌ایم که ان‌شاءلله در خدمت مردم عزیز کشورمان خواهند بود.
فرمانده هوانیروز ارتش افزود: هوانیروز همواره در خدمت مردم و دولت بوده است و علاوه بر مأموریت‌های دفاعی و امنیتی که به نحو شایسته‌ای انجام می‌دهد در حوزه کمک‌رسانی به دستگاه‌های دولتی در عرصه‌های مختلفی همچون انتخابات، امداد و نجات، مقابله با صدمات و آسیب‌های ناشی از بلایای طبیعی و بحران‌هایی همچون سیل، زلزله و آتش‌سوزی همواره پا در رکاب بوده است.
انتهای پیام/