خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بررسی ادعای تغییر رختکن‌ها پیش از بازی ذوب‌آهن - پرسپولیس - تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 13:12
ادعای کاپیتان پرسپولیس مبنی بر تغییر محل رختکن میهمان و میزبان ورزشگاه فولادشهر در آستانه بازی مقابل ذوب آهن از حواشی مورد توجه این بازی بود.
بررسی ادعای تغییر رختکن‌ها پیش از بازی ذوب‌آهن - پرسپولیس -  ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های فوتبال ذوب‌آهن و پرسپولیس از ساعت 17:15 دیروز (چهارشنبه) در هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال و در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان به مصاف هم رفتند.
در آستانه برگزاری این مسابقه کاغذ و دست نوشته‌های عجیبی در رختکن میهمان پیدا شد و حواشی زیادی به دنبال داشت.
در میان واکنش‌های مختلفی که 2 طرف ماجرا داشتند؛ امید عالیشاه کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس در گفت‌وگو با خبرنگاران بعد از مسابقه در این مورد، اظهار داشت: «به یکباره می‌بینیم جای رختکن میزبان و میهمان عوض می‌شود و سر درِ ورودی رختکن چند برگه خرافات و «وِرد» پیدا می‌شود.
این چیزها در شأن ورزشکاران ما نیست.
این مسائل زشت و زننده است و امروز خیلی متأسف شدم و امیدوارم دیگر این مسائل را در ورزش نبینیم.
باید به ورزشکاران اعتقاد داشته باشیم.»
یک روز بعد از این مسابقه حسین زرگر در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، در مورد اینکه آیا رختکن میزبان و میهمان تغییر کرده بود، گفت: خیر، محل رختکن میزبان و میهمان تغییر نکرده بود.
وی در مورد اینکه چند وقت دیگر تکلیف تخلفات این مسابقه مشخص خواهد شد، تصریح کرد: وظیفه ناظر مسابقه گزارش اتفاقات مسابقه است.
اینکه چه وقتی و چه تصمیمی درباره این اتفاق گرفته می‌شود، بر عهده ما نیست.
پیگیری‌های تسنیم از یک منبع آگاه در ورزشگاه فولادشهر نشان می‌دهد که از 5 آبان ماه سال جاری و بازی ذوب‌آهن - تراکتور در هفته هشتم لیگ برتر، تغییر رختکن میزبان و میهمان در ورزشگاه مذکور صورت نگرفته است.
انتهای پیام/