خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فعالیت ستاد پیشگیری از تخلفات در روز انتخابات

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:53
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مرکزی از فعالیت ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی دادگستری کل استان مرکزی در روز انتخابات خبر داد.
انتخابات،انتخاباتي،استان،تخلفات،دادگستري،پيشگيري

محسن خیرمند در گفت‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به فعالیت ستاد پیشگیری از تخلفات انتخاباتی دادگستری کل استان مرکزی در روز انتخابات اظهار داشت: مجموعه قضایی استان در چارچوب وظایف خود و به عنوان مرجع تظلم خواهی، در خصوص انتخابات نیز با احصاء اقدامات پیش، حین و بعد از برگزاری انتخابات به دنبال احقاق و برگزاری انتخاباتی سالم است.
وی افزود: در این راستا در روز انتخابات نیز ستاد پیشگیری ازجرائم و تخلفات انتخاباتی دادگستری کل استان مرکزی فعال بوده و آماده اخذ گزارشات مردمی می باشد.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم به همراه کارشناسان در محل ستاد حضور خواهند یافت.
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان مرکزی عنوان کرد: برگزاری انتخاباتی پرشور و سلامت موضوعی حائز اهمیت است که ما نیز در مجموعه دادگستری استان مرکزی به طور جدی پیگیر این موضوع هستیم و اجازه نمی‌دهیم عده‌ای با تخلفات خود، مانع از تحقق این مهم شوند.
خیرمند بیان کرد: افراد می‌توانند در روز انتخابات نیز گزارش تخلفات انتخاباتی را از طریق مراجعه به سامانه مردمی سجام قوه قضائیه به نشانی sajam.eadl.ir اعلام نمایند.همچنین در این راستا شماره تماس‌های 08633418903 و 08633418905 نیز راه ارتباطی دیگر مردم با کارشناسان این معاونت در روز انتخابات است.
انتهای پیام/711/