خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آزادی محکومان مالی و جرائم غیرعمد در کردستان

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:53
مدیر ستاد دیه کردستان از آزادی 4 زندانی محکومان مالی و جرائم غیرعمد در استان خبر داد.
خيرين،ديه،ستاد،جهت،خسروي،آزادسازي،زندانيان

محمد خسروی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج از آزادی 4زندانی دارای محکومیت‌های مالی و مرتکب جرائم غیرعمد در استان به مناسبت ایام مبارک نیمه شعبان خبر داد و اظهار داشت: در نتیجه أخذ رضایت شکات، کمک‌های ستاد دیه و خیرین و پذیرش اعسار این محکومین که مجموعا 18میلیارد ریال بدهی داشتند، از زندان آزاد شدند.
وی موقعیت ایجاد شده برای وقف و بخشش اموال در جهت آزادسازی افراد در بند را فرصتی مغتنم برای خیرین در جهت بهره از نعمت و موهبت الهی خواند و افزود: اقدام خیرخواهانه خیرین ضمن بازگرداندن افراد در بند به کانون گرم خانواده‌ها، از بسیاری از آسیب‌های ناشی از زندانی بودن این افراد جلوگیری خواهد کرد.
مدیر ستاد دیه استان کردستان از ارتباط مؤثر و مستمر ستاد دیه با جامعه خیرین خبر داد و گفت: حضور خیرین در زندان‌ها و استماع مستقیم مشکلات و مسائل مددجویان در محیط زندان قطعا عامل محرک مهمی در جهت جذب کمک‌های جامعه خیرین به‌منظور گره‌گشایی از مشکلات و مسائل زندانیان خواهد بود.
خسروی تصریح کرد: از خیرین و هم استانی‌هایی که در آزادسازی زندانیان یار و یاور ستاد دیه هستند، خواست که جشن گلریزان امسال بیش از پیش مشارکت کنند.
انتهای پیام/481/