خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

1861 شعبه آماده جمع آوری آرای مردم در سیستان و بلوچستان شد/ پیش بینی 2 میلیون تعرفه

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:53
دبیر ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان با بیان اینکه بیش از یک میلیون و 905 هزار و 933 نفر در این استان واجد شرایط رأی دادن هستند، گفت: یک هزار و 861 شعبه در سراسر استان آماده اخذ رای مردم هستند.
مجلس،راي،بلوچستان،سيستان،اخذ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، عباس ابراهیمی از وجود یک‌هزار و 861 شعبه اخذ رای در سیستان و بلوچستان برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری خبر داد و اظهار داشت: در هر شعبه 2 صندوق اخذ رای داریم که صندوق آبی‌رنگ متعلق به مجلس خبرگان و صندوق قرمز رنگ متعلق به مجلس شورای اسلامی است.
وی افزود: 960 شعبه اخذ رای سیار نیز در سیستان و بلوچستان در نظر گرفته شده تا مردم بتوانند به راحتی در دوازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره از مجلس خبرگان رهبری مشارکت کنند.
دبیر ستاد انتخابات استان سیستان و بلوچستان با بیان اینکه یک‌میلیون و 905 هزار و 933 نفر در استان واجد شرایط رای دادن هستند، ادامه داد: از این تعداد 166 هزار و 813 نفر شامل رای اولی‌ها می‌شود.
وی بیان کرد: 2 میلیون و 193 تعرفه برای دوازدهمین دوره از مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره از مجلس خبرگان رهبری در سیستان و بلوچستان پیش بینی شده است.
یک هزار و 154 شعبه اخذ رای در سیستان و بلوچستان روستایی و 707 شعبه اخذ رای شهری است.
ابراهیمی گفت: تمام زمینه‌ها برای برگزاری انتخابات یازدهم اسفندماه در سیستان و بلوچستان فراهم بوده و در این زمینه تمهیدات لازم در نظر گرفته شده است.
انتهای پیام/