خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استقرار 3210 صندوق رأی در مازندران

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:53
سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی مازندران با اشاره به بررسی آخرین روند انتخابات گفت: 3 هزار و 210 صندوق رای در شعب روستایی و شهری مازندران در نظر گرفته شد.
مازندران،راي،شعبه،انتخابات،انتخابيه،شعب،ساري،اخذ

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، عزیززاده گرجی سرپرست معاونت سیاسی امنیتی مازندران در جلسه ستاد انتخابات استان اظهار داشت: فضای استان برای برپایی انتخابات فردا آماده است.
وی با بیان اینکه حوزه‌های انتخابیه نه‌گانه مازندران شامل نکا، گلوگاه و بهشهر، ساری و میاندورود، قائمشهر، سوادکوه، سوادکوه شمالی، سیمرغ و جویبار، بابل، آمل و بابلسر و فریدونکنار،نوشهر، چالوس و کلاردشت، تنکابن، رامسر و عباس‌آباد و نور و محمودآباد است تصریح کرد: بیشترین شعب اخذ رای را در ساری، بابل و آمل داریم.
رئیس ستاد انتخابات مازندران عنوان کرد: در استان 748 نفر برای نمایندگی نام نویسی کرده بودند که پس از بررسی پرونده‌ها در نهایت 332 نفر در رقابت انتخاباتی حضور دارند.
وی گفت: برای فردا سه هزار و 210 صندوق رای در حوزه‌های انتخابیه مازندران در نظر گرفته شده است که از این تعداد شعب اخذ رای، 2 هزار و 569 شعبه ثابت و 641 شعبه سیار خواهد بود.
وی با اشاره به استقرار صندوق‌های رای برای روز برگزاری انتخابات گفت: از مجموع شعب اخذ رای در مازندران هزار و 468 شعبه شهری و هزار و 742 شعبه روستایی است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه گفت: تعداد حوزه‌های انتخابیه فرعی و اصلی در مازندران 59 حوزه است.
انتهای پیام/.