خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استاندار سیستان و بلوچستان: صیانت از آرا در همه شعب اخذ رای با دقت لحاظ شود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:53
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس باید در همه شعب اخذ رای با دقت لحاظ شود، گفت: در جریان برگزاری انتخابات همه باید به خداوند متعال توکل کنند و نباید برای دنیای دیگران خود را مستوجب عقوبت الهی کنند.
بلوچستان،سيستان،روستاها،انتخابات،برگزاري،تلاش،كرمي،استاندار، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، محمد کرمی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان با تاکید بر برگزاری انتخاباتی با رعایت اصول سلامت، رقابت، مشارکت و امنیت، اظهار داشت: خوشبختانه اقدامات و تدابیر خوبی برای برگزاری انتخابات در استان انجام شده است.
وی با تاکید بر اینکه فرآیند رای‌گیری باید راس ساعت هشت صبح آغاز شود، افزود: مردم بینش خوب و نگاه عالمانه‌ای نسبت به انتخابات دارند و حضورشان در میدان بسیار مهم است.
استاندار سیستان و بلوچستان بیان کرد: در جریان بارش باران و جاری شدن سیلاب، اقدامات خوبی برای بازگشایی راه ها، اتصال شبکه برق، فیبر نوری و ارائه خدمات به مردم انجام شده است.
وی ادامه داد: روستاها بسیار حائز اهمیت هستند و باید اهتمام ویژه ای نسبت به روستاها داشته باشیم، ما نسبت به اهالی روستاها مسئولیت داریم و همواره به دستگاه‌های اجرایی تاکید کرده‌ایم تا توجه ویژه ای نسبت به رفع مشکلات روستاها داشته باشند.
کرمی تصریح کرد: حین برگزاری فرآیند رای‌گیری، صدا و سیما استان باید روستاها را نیز تحت پوشش داشته باشد.
آرای مردم حق الناس محسوب می‌شود، بنابراین تمامی عوامل اجرای و نظارتی باید از آن صیانت کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان یادآور شد: در زمان سیلاب تمامی مسئولان محلی و استانی پای کار بودند و برای کاهش مشکلات مردم تلاش می‌کردند.
وی با اشاره به اینکه آمریکا و رژیم صهیونیستی ضربات سختی از جبهه مقاومت خوردند و خودشان اذعان کرده‌اند که جمهوری اسلامی سر جبهه مقاومت است، بنابراین تلاش می‌کنند که به ایران ضربه بزنند، افزود: دشمنان جمهوری اسلامی ایران تلاش کردند که در روند انتخابات خلل ایجاد کنند و تمام توان رسانه‌ای خود را پای کار آورده‌اند که مردم را مایوس کنند.
استاندار سیستان و بلوچستان با بیان اینکه به فضل الهی در سیستان و بلوچستان شرایط خوبی در زمینه امنیت داریم، اظهار داشت: ضدانقلاب با پشتیبانی سرویس‌های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی همواره تلاش می‌کنند تا مشکلاتی به وجود آورند، مردم عزیز همیشه در صحنه هستند و نقشه دشمنان را بلا اثر می‌کنند.
کرمی با بیان اینکه صیانت از آرای مردم به عنوان حق‌الناس باید در همه شعب اخذ رای با دقت لحاظ شود، گفت: در جریان برگزاری انتخابات همه باید به خداوند متعال توکل کنند و نباید برای دنیای دیگران خود را مستوجب عقوبت الهی کنند.
انتهای پیام/