خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدال طلای تخته یک متر بر گردن واژیر - تسنیم

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:30
در چهارمین روز از مسابقات شیرجه قهرمانی رده های سنی آسیا در تخته یک متر انفرادی، نخستین مدال طلای شیرجه ایران در این رقابت ها کسب شد.
شيرجه،مسابقات،ايران،تخته،انفرادي،امتياز،سام

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو؛ صبح امروز (پنجشنبه) در چهارمین روز از مسابقات شیرجه رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا نمایندگان شیرجه ایران در ماده‌های تخته یک متر انفرادی و 3 متر انفرادی با حریفان آسیایی خود به رقابت پرداختند.
در چهارمین روز این مسابقات، ابتدا دو ملی پوش شیرجه ایران سام واژیر و کیومرث اصلانی در شیرجه تخته یک متر انفرادی رده سنی 14،15 سال کار خود را آغاز کردند.
سام واژیر شیرجه رو ارزنده ایران که تا به اینجای کار عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته بود پنجمین مدال کاروان شیرجه ایران به ارمغان آورد.
واژیر در شیرجه از تخته یک متر موفق شد با 339 امتیاز بر سکوی نخست این ماده قرار گیرد.
پس از واژیر نماینده مالزی 323 امتیاز دوم، شیرجه رو ژاپن با 316 امتیاز سوم و کیومرث اصلانی دیگر نماینده ایران در این ماده با 309 امتیاز چهارم شد.
با این نتیجه نخستین مدال طلای این دوره از مسابقات توسط سام واژیر به ثبت رسید.
همچنین علی صفری دیگر نماینده شیرجه ایران در این مسابقات در ماده تخته 3 متر انفرادی رده سنی 18، 16 سال درحال رقابت با حریفان خود است.
یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا 7 الی 19 اسفند سال 1402 در شهر کلارک فیلیپین برگزار می‌شود که رقابت‌های شیرجه این دوره از مسابقات 7 الی 11 اسفند ماه 1402 پیگیری خواهد شد.
انتهای پیام/