خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

درگیری شدید در کرانه باختری و شهادت یک جوان فلسطینی

تسنیم | بین‌الملل | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 12:13
منابع رسانه ای از درگیری شدید در مناطق مختلف کرانه باختری میان جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست خبر داده و اعلام کردند که در جریان این درگیری ها یک جوان فلسطینی در نابلس به شهادت رسید.
نظاميان،اشغالگر،نابلس،يورش،جنين،گزارش،صهيونيست،درگيري

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که درگیری میان نظامیان صهیونیست و فلسطینی‌ها در سراسر کرانه باختری از 5 ماه قبل هم‌زمان با آغاز جنگ غزه تاکنون به صورت شبانه روزی ادامه دارد، بامداد امروز پنجشنبه منابع رسانه‌ای از یورش نظامیان اشغالگر به نابلس و طولکرم و جنین در کرانه باختری خبر دادند که طی آن درگیری شدیدی میان آنها با جوانان فلسطینی در گرفت و یک جوان فلسطینی در نابلس به شهادت رسید.
به گزارش المیادین، در جریان حمله نظامیان صهیونیست به منطقه «بیت فوریک» در شرق نابلس یک جوان فلسطینی به شهادت رسید و یک جوان دیگر هم در جنوب این شهر در درگیری شدید با نظامیان اشغالگر مجروح شد.
منابع میدانی در کرانه باختری گزارش دادند که رزمندگان مقاومت، نیروهای اشغالگر را در اردوگاه بلاطه در شرق نابلس با گلوله و مواد منفجره هدف قرار دادند.
بر اساس این گزارش، در نابلس، نظامیان ارتش اشغالگر صهیونیستی به خدمه آمبولانس هلال احمر فلسطین و یک جوان در ایست بازرسی «صره» در غرب این منطقه حمله کردند.
هم‌زمان با آن نظامیان دشمن صهیونیستی به شهر «قفین» در شمال طولکرم از محور غربی آن یورش بردند.
نظامیان صهیونیست هم‌زمان با حمله به شهر «بنی نعیم» در شرق الخلیل، به منطقه عزون در شرق قلقیلیه هم یورش بردند.
دیشب هم نیروهای اشغالگر به مناطق عرابه و جلبون در جنین یورش بردند.
گردان جنین وابسته به سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) اعلام کرد که درگیری خشونت‌آمیزی میان رزمندگان آن با نیروهای اشغالگر رخ داد که طی آن مبارزان گردان جنین موفق شدند تلفات قطعی به نظامیان ارتش اشغالگر و تجهیزات نظامی آن وارد کنند.
منابع فلسطینی به المیادین گزارش دادند که هم‌زمان با یورش نظامیان صهیونیست، پهپادهای ارتش اشغالگر بر فراز شهر جنین و اردوگاه‌های آن به پرواز درآمدند.
انتهای پیام/