خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تنیسورهای ایران به راند دوم تور جهانی راه یافتند

تسنیم | ورزشی | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 11:53
نمایندگان ایران موفق به حضور در راند دوم جدول اصلی تور جهانی تنیس شدند.
تنيس،انفرادي،كشورمان،مرحله،راند،روماني،مجارستان،تور،بلغارستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس؛ راند نخست جدول اصلی رقابت‌های تور جهانی تنیس در زمین‌های المپیک‌ کیش برگزار شد که طی آن نمایندگان ایران در بخش انفرادی به مصاف حریفان خود رفتند.
در پایان راند نخست، سامیار الیاسی با نتیجه 6-3 ،3-6 و 5-7 از سد نماینده مالزی عبور کرد و در دیگر دیدار این مرحله حمید رضا نداف با نتیجه 2 بر یک مقابل سینا مقیمی به برتری دست یافت تا 2 نماینده کشورمان به همراه تنیسورهایی از کشورهای رومانی، ایتالیا، روسیه، ونزوئلا، بلغارستان، لبنان، صربستان، مجارستان و آرژانتین به مرحله بعدی راه یابند.
بر این اساس؛ امروز با انجام 12 مسابقه، تکلیف تنیسورهای صعود کننده به مرحله یک چهارم نهایی انفرادی و نیمه نهایی دو نفره مشخص می‌شود.
این مسابقات امروز با انجام 15 دیدار پیگیری می‌شود و‌ نمایندگان کشورمان در بخش انفرادی به مصاف حریفان‌ خود می‌روند.
هفته سوم رقابت‌های 15 هزار دلاری تور جهانی تنیس از 6 تا 20 اسفند ماه با حضور نمایندگانی از کشورهای روسیه، هند، کانادا، ایتالیا، رومانی، بلغارستان، اروگوئه، اتریش، چک، آلمان، لیتوانی، فرانسه، ونزوئلا، ازبکستان، پاکستان، لبنان، مالزی، مجارستان، مکزیک و ایران در زمین‌های تنیس مجموعه ورزشی المپیک کیش برگزار می‌شود.
سر‌داوری این مسابقات بر عهده سامان حسنی سرداور نشان نقره کشورمان است و شاهرخ کشاورز مدیریت بازی‌ها را بر عهده دارد.
انتهای پیام/