خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه البرز: حضور پرشور مردم در انتخابات‌ ضامن اقتدار ‌ایران خواهد بود

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 11:53
فرمانده سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز با تأکید بر اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات پیش رو، گفت: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی، ضامن اقتدار و عزت ایران اسلامی خواهد بود.
انتخابات،حضور،پرشور،اسلامي،ايران

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، سردار سرتیپ دوم پاسدار علیرضا حیدرنیا اظهار داشت: انتخابات پیش رو، یک انتخابات سرنوشت‌ساز و بسیار مهم برای ایران اسلامی است و حضور پرشور مردم در این انتخابات، نقشی اساسی در تعیین آینده کشور خواهد داشت.
وی با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران همواره به دنبال ضربه زدن به این نظام هستند، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات، توطئه‌های دشمنان را خنثی و اقتدار و عزت ایران اسلامی را بیش از پیش افزایش خواهد داد.
فرمانده سپاه استان البرز در ادامه به نقش خواص در دعوت مردم به حضور در انتخابات اشاره کرد و گفت: خواص و نخبگان جامعه باید با بصیرت‌افزایی و روشنگری، مردم را به حضور پرشور در انتخابات دعوت کنند.
سردار حیدرنیا تصریح کرد: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور خود در انتخابات، بار دیگر با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدا تجدید میثاق کرده و وفاداری خود به نظام جمهوری اسلامی را به جهانیان نشان خواهند داد.
وی در پایان از همه مردم استان البرز دعوت کرد تا با حضور پرشور و حداکثری خود در انتخابات پیش رو، حماسه‌ای دیگر خلق کنند.
انتهای پیام/