خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سپاه ‌در استان البرز از هیچ فرد یا گروهی در انتخابات حمایت نمی‌کند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 11:53
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز ضمن دعوت از مردم جهت حضور حداکثری در انتخابات بر بی طرفی کامل سپاه در فرایند انتخابات تاکید کرد و گفت: سپاه از هیچ فرد یا گروهی در انتخابات حمایت نمی کند.
سپاه،پاسداران،انتخابات،نخواهد_كرد،تأكيد،حمايت،سياسي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرج، حجت‌الاسلام و المسلمین محمد نعیمی، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز در جمع مردم محمد شهر با تأکید بر عزم سپاه در ایجاد پویایی و نشاط درانتخابات اظهار داشت: سپاه ضمن اعلام بی طرفی در انتخابات‌ از هیچ فرد یا گروه سیاسی در انتخابات پیش رو حمایت نخواهد کرد.
وی با بیان اینکه سپاه پاسداران یک نهاد انقلابی و مردمی است، گفت: وظیفه سپاه پاسداران حفظ و حراست از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است و به هیچ وجه در جناح‌بندی‌های سیاسی و انتخاباتی دخالت نخواهد کرد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان البرز با تأکید بر اهمیت پویایی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تصریح کرد: سپاه پاسداران از حضور پرشور مردم در انتخابات استقبال می‌کند و معتقد است که مردم ایران با بصیرت و آگاهی کامل، فرد اصلح را انتخاب خواهند کرد.
‌نعیمی همچنین با تکذیب انتساب برخی افراد و جریان‌ها به سپاه پاسداران گفت: سپاه با رعایت بی طرفی کامل از یک انتخابات پرشور ، سالم و مردم نهاد حمایت می کند و در این رابطه از هیچ فرد یا جریان سیاسی حمایت نخواهد کرد.
وی در پایان با تأکید بر بی‌طرفی سپاه پاسداران در فرآیند برگزاری انتخابات، گفت: سپاه پاسداران از تمام ظرفیت خود برای برگزاری انتخاباتی سالم و امن استفاده خواهد کرد و اجازه نخواهد داد که خدشه‌ای به جمهوریت و اسلامیت نظام وارد شود.