خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قدردانی آیت الله جنتی از عموم ملت که خود را برای «حضوری آگاهانه» در انتخابات آماده کرده‌اند

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 11:30
رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم انقلابی و امت آگاه و آزاده ایرانی، ۱۱ اسفند یکی دیگر از صحنه‏‌های بزرگ آزمایش الهی در کشورمان رقم خواهد خورد.
مجلس،اسلامي،خبرگان،رهبري،انتخابات،انتخاب،ايران،جنتي،مباني،دا ...

آیت الله احمد جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری امروز - پنجشنبه ۱۰ اسفندماه - در آستانه برگزاری انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای ضمن دعوت مردم در صحنه انتخابات اظهار داشت: مردم انقلابی و امت آگاه و آزاده ایرانی، ۱۱ اسفند یکی دیگر از صحنه‏‌های بزرگ آزمایش الهی در کشورمان رقم خواهد خورد.
وی در این بیانیه تاکید کرد: جمعه پیش رو، روزی است که ملت غیور ایران اسلامی با انتخاب نمایندگانی معتقد به ارزش‏‌های دینی، پایبند به مبانی امام راحل عظیم الشأن و رهبر فرزانه انقلاب و آرمان‏‌های انقلاب اسلامی، دردآشنا، کارآ و توان‏مند، بار دیگر سرنوشت خود را رقم خواهند زد و برای مسئولیت خطیر نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، کسانی را انتخاب خواهند کرد که این پست‏‌ها را امانتی الهی و عرصه خدمت دانسته و از آراء مردم صیانت کنند.
رئیس مجلس خبرگان رهبری افزود: در این روز مهم باید از نشاط و تحرکی که از رقابت‏‌های انتخاباتی در جامعه به وجود آمده است با انتخاب افراد اصلح به نفع نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق مطالبات مردم بهترین استفاده را کرد.
آیت الله جنتی در بخشی از این بیانیه با قدردانی و سپاس از عموم ملت رشید ایران که خود را برای «حضوری آگاهانه» و دشمن شکن آماده کرده‌اند، با تأکید بر رعایت اخلاق سیاسی و حق‏ الناس از سوی داوطلبان و هواداران آن‌ها از همگان دعوت کرد تا با حضور حداکثری همراه با بینش و بصیرت و در نظر گرفتن سوابق داوطلبان انتخابات به فردی که در «تعهد به مبانی و ارزش ‏های اسلامی»، «التزام به قانون اساسی» و اصل مترقی ولایت‏ فقیه، درایت و مدیریت، از شایستگی بیشتری برخوردار هستند، رأی دهند تا به خواست خداوند متعال، نمایندگان این دو مجلس مهم با رأیی بالا، از پشتوانه قوی ‏تری برخوردار بوده و طبق مسئولیت‌هایی که در قانون اساسی بر عهده آنان گذارده شده در راستای پیشرفت و تعالی ایران اسلامی و حل مشکلات کشور، توفیق بیشتری یابند.