خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده انتظامی ‌مازندران: با برهم‌زنندگان نظم در مراکز رأی‌گیری برخورد می‌کنیم‌ - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 10:48
فرمانده انتظامی استان مازندران گفت: تدابیر لازم برای برپایی امنیت انتخابات اتخاذ شده و با رصد کامل تخلفات انتخاباتی با برهم زنندگان نظم برخورد می کنیم.
انتظامي،انتخابات،انتخاباتي،مازندران،نظم،پليس،امنيت،تخلفات،سر ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، سردار حسن مفخمی فرماندهی انتظامی مازندران اظهار داشت: شرکت در انتخابات وظیفه و حق و تکلیف مردم است و در روز انتخابات پلیس با تمام توان در سراسر استان برقراری نظم انتخاباتی پرشور را بر عهده خواهد گرفت.
سردار مفخمی با تاکید بر اینکه همه سازمان‌های امنیتی از ماه‌ها قبل برنامه ریزی ویژه برای قبل، حین و بعد از انتخابات داشته اند و با نیروی انتظامی همکاری دارند، افزود: اقدامات متعدد در برقراری نظم و امنیت انتخابات و برخورد قاطع با اراذل و اوباش، انجام می‌شود.
وی از اجرای طرح امنیت محله محور و رصد فضای مجازی و برخورد با متخلفان انتخابات خبر داد و اظهار کرد: با هدف افزایش اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همکاری سازمان‌های امنیتی و فرماندهی سپاه پاسداران استان مازندران عملیات برقرار نظم انتخاباتی صورت گرفت
فرمانده انتظامی مازندران تاکید کرد: 9هزار و 140 حافظ شعبات اخذ رای از کارکنان پلیس و نیروی مقاومت بسیج سپاه کربلا مازندران بکارگیری می‌شوند.
وی با اشاره به برقراری نظم و امنیت حوزه انتخاباتی افزود : 150 تیم ترافیکی در روز انتخابات در حوزه درون شهری و برون شهری استقرار می‌یابند.
به گفته مفخمی همچنین 1500 نفر از همکاران انتظامی برای پاسخگویی لحظه به لحظه نیازهای انتظامی و امنیتی شهروندان مازندرانی بکارگیری می‌شوند.
فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: با هرگونه بی نظمی و یا عاملان هرگونه بی‌نظمی و مخلان نظم و امنیت و تخلفات انتخاباتی طبق قانون با جدیت برخورد می‌شود.
سردار مفخمی شهرستانی شرکت در انتخابات را تکلیف و حق مردم دانست و تاکید کرد: نیروی انتظامی توان خود را برای مشارکت 100 درصدی شهروندان بکار می‌گیرد.
وی گفت:مردم مازندران در صورت مشاهده هرگونه تخلفات انتخاباتی در فضای واقعی می‌توانند موضوع را از طریق شماره 110 به پلیس اطلاع دهند و یا در صورت رویت تخلفات انتخاباتی از طریق شماره تلفن گویای 096380 به مرکز فوریت سایبری پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/