خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شمارش معکوس برای حضور حماسی کردستانی‌ها در انتخابات‌/ علمای اهل سنت چه می‌گویند؟ + فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 10:30
شمارش معکوس برای داغ تر شدن تنور انتخابات در استان کردستان؛ دیار قومیت های شیعه و سنی به شمارش افتاد.
انتخابات،سياسي،حضور،اسلامي،رأي،كردستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، انتخابات در نظام اسلامی مردم‌پایه و شروع رویدادهای سیاسی با مشارکت مردم انجام می‌شود.
با نزدیک شدن به دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی فضای کل کشور، شکل انتخاباتی به خود گرفته و تحرکات جریانات و احزاب سیاسی نیز روز به روز در حال افزایش است.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری یکی از رویدادهای مهم سیاسی کشورمان است که در حوزه‌های مختلف استان کردستان با حضور چهره‌های مختلف و متنوع از گروه‌ها و جناح‌های سیاسی، حال و هوای جدی و رقابتی به خود گرفته است.
استان کردستان نیز از این حیث مستثنی نیست و در فاصله 2 روز مانده تا انتخابات مجلس؛ روحانیون و ماموستایان نیز در کنار تشکل‌های سیاسی استان فعال‌تر از همیشه در تلاش هستند تا مردم را به پای صندوق‌های رأی دعوت کنند.
علما و روحانیون که همواره در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی بوده و هستند، این‌بار در انتخابات پیش‌رو با جهاد تبیین و بیان دستاوردهای انقلاب نقش روشنگری و بصیرت‌افزایی برای مشارکت حداکثری در انتخابات و مصون شدن از تحرکات دشمنان انجام داده و می‌گویند حضور در انخابات را وظیفه دانسته و معتقدند که با وجود همه توطئه‌ها و فتنه‌ها پای صندوق‌های رأی حضور پیدا می‌کنیم.
در همین زمینه؛ از همه مردم کردستان دعوت کرده که 11 اسفندماه نیز بار دیگر در پای صندوق‌های رأی حضور یافته تا کشور را بیش از پیش به سمت قله پیشرفت و توسعه سوق داده شود:
.
انتهای پیام/481/