خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعلام آمادگی کاشانی ها برای حضور حماسی در انتخابات 11 اسفند/ مردم سبد رای انقلاب را پر کنند + فیلم

تسنیم | استان‌ها | پنجشنبه، 10 اسفند 1402 - 10:29
اقشار مختلف مردم کاشان واجدان شرایط به حضور در پای صندوق رای دعوت می کنند تا سبد رای انقلاب را پر کنند.
تسنيم،شهروندان،مشاركت،خبرنگار،مسئولان،حضور

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کاشان، تنها یک روز با حماسه پرشور مردم در روز جمعه 11 اسفند باقی مانده و تب و تاب مشارکت در این ایام افزایش پیدا کرده است و بر همین اساس خبرنگار تسنیم به میان مردم و برخی از مسئولان رفته است.
شهروندان و مسئولان که با خبرنگار تسنیم به گفت‌وگو نشستند علاوه بر دعوت مردم به حضور در پای صندوق رای خواستار تحقق مشارکت حداکثری شدند و از شهروندان و واجدان شرایط درخواست دارند علی رغم همه دغدغه‌های خود در پای صندوق‌های رای حاضر شوند.
شهروندان و مسئولان کاشانی که با خبرنگار تسنیم به گفت‌وگو پرداختند تاکید کردند که مشارکت حداکثری و حضور پرشور مردم از اقشار مختلف در انتخابات باعث می‌شود تا توطئه دشمنان خنثی و به اقتدار و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی افزوده شود.
شهروندان کاشانی بیان کردند که علی رغم تمامی دغدغه‌های مختلفی که وجود دارد اما با حضور در انتخابات سهم خود در تعیین سرنوشت سیاسی منطقه انجام داده تا با تغییر ایجاد شده شاهد تحول قابل توجه و حل مشکلات مختلف به ویژه مشکلات معیشتی شویم.
.
انتهای پیام/801/