خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اطلاعیه سپاه امام رضا در خصوص برخی تحرکات انتخاباتی

مشرق | سیاسی | چهارشنبه، 09 اسفند 1402 - 00:00
سپاه امام رضا(ع) با صدور اطلاعیه‌ای، با رد برخی ادعاها در فضای مجازی، هرگونه حمایت از گروه، جریان و فرد خاصی را در انتخابات مجلس شورای اسلامی تکذیب کرد.
سپاه،انتخاباتي،امام،انتخابات،حداكثري،پاسداران،شريف،رضا

به گزارش مشرق به نقل از روابط عمومی سپاه امام رضا(ع)، متن این اطلاعیه بدین شرح است:
انتخابات در ایران اسلامی تبلور مردم‌سالاری دینی است و این یادگار ارزشمند امام راحل برای مردم و نسل‌های آینده به ودیعه نهاده شده است و تا کنون ملت شریف ایران اسلامی آن را قدر دانسته و در فضای سالم رقابتی کاندیدای مورد نظر خود را برای تصدی مدیریت بخش‌های مختلف کشور انتخاب کرده‌اند.
این روزها در فضای مجازی و برخی کانال‌ها و شبکه‌های اجتماعی اخباری مبنی بر حمایت تعدادی از بازنشستگان نهاد مقدس سپاه از فرد یا جریانی در تعداد محدودی از حوزه‌های انتخابیه مطرح شده است، این در حالی است که سپاه پاسداران از هیچ کاندیدا و نامزد انتخاباتی حمایت نکرده و نخواهد کرد.
سپاه پاسداران و بسیج همیشه قهرمان به دنبال ایجاد شور انتخاباتی برای تحقق مشارکت حداکثری است و اقدامات تبیینی برای ضرورت حضور مردم به ویژه بسیجیان را در هر انتخاباتی دنبال کرده و می‌کند و این بار نیز مردم شریف استان با درایت و هوشمندی مثال‌زدنی، سیلی محکمی به دشمنان این نظام خواهند نواخت و اغراض پلیدشان را خنثی خواهند کرد.
سپاه امام رضا(ع) در کنار دیگر نیروهای انتظامی و امنیتی علاوه بر تبیین اهمیت حضور حداکثری مردم در انتخابات با کمک رده‌های مختلف سپاه استان، نقش خود را برای ایجاد امنیت انتخابات ایفا خواهد کرد.