خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش باشگاه استقلال به رفتار عجیب سپاهان

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | سه شنبه، 08 اسفند 1402 - 23:48
باشگاه استقلال در رابطه با موضع گیری سپاهان در رابطه با داور بازی واکنش نشان داد.
استقلال،باشگاه،بازي،سپاهان،پنالتي،هواداران،داوران،تيم،سليمي

باشگاه سپاهان در حالی با انتشار دو تصویر که صحت آن ها و ارتباطشان به هم قابل اثبات نیست مدعی شد، داور باید به ایمان سلیمی بابت برخورد با شهریار مغانلو اخطار نشان می داد که فیلم و عکس های به جا مانده از بازی رفت استقلال و سپاهان که در هفته سوم نیم فصل اول به میزبانی اصفهان برگزار شد، به یادمان می آورد.
پنالتی اعلام شده به سود سپاهان در آن بازی، نادرست و قبل از برخورد توپ با دست ایمان سلیمی، روی مدافع استقلال خطا شده بود.
همین امروز هم مردم و کارشناسان به چشم دیدند دقایق ابتدایی بازی، خطای مدافع سپاهان روی گوستاوو بلانکو در چند قدمی دروازه می توانست یک پنالتی به سود استقلال باشد که این پنالتی هم پیش چشم هواداران استقلال و در خانه خودمان سوخت.
جالب اینجاست که همچنان بیانیه نویسی و تحت فشار گذاشتن داوران از طریق انتشار عکس و فیلم و متن در جریان بازی و بلافاصله بعد از پایان بازی ها ادامه دارد و این وسط تنها باشگاه استقلال مواخذه و محاکمه می شود.
باشگاه استقلال از عوامل برگزاری بازی‌های لیگ برتر تقاضا دارد در این هفته‌های حساس نظارت بیشتری روی رفتارهای خارج از زمین برخی باشگاه ها صورت بگیرد تا این تصور برای سایر تیم ها پیش نیاید که می توان با بیانیه و ...
داوران را تحت فشار گذاشت و یا برای داوران بازی‌های بعدی ذهنیت ایجاد کرد.
باشگاه استقلال همچنین از هواداران فهیم مجموعه آبی که به رغم سرمای هوا، با حضور در ورزشگاه آزادی از تیم محبوب خود حمایت کردند، کمال تشکر را دارد و این پیروزی با ارزش را به کادرفنی استقلال، بازیکنان، تمامی عوامل تیم و باشگاه و البته به هواداران استقلال تبریک می گوید.