خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

استان سمنان برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 18:48
استاندار سمنان با بیان اینکه استان سمنان برای برگزاری انتخابات آمادگی کامل دارد؛ گفت: همه باید در مسیر تقویت پتانسیل استان گام برداریم.
استان،انتخابات،سمنان،جلسه،حضور،مطيعي،حداكثري،كانديداها

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سیدمحمدرضا هاشمی عصر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان اظهار داشت: استان سمنان در حال حاضر در زمینه برگزاری انتخابات 11 اسفند در آمادگی کامل قرار دارد، اقدامات به‌خوبی در حال انجام و تمهیدات لازم اتخاذ شده است.
وی با بیان اینکه همه باید در مسیر تحکیم و تقویت پتانسیل ارزنده استان، وحدت، گام برداریم؛ گفت: از تریبون‌های عمومی استان در حال حاضر و با توجه به نزدیکی به انتخابات پیش رو، باید در راستای امید‌آفرینی در بین آحاد اقشار مردم استفاده کنیم.
استاندار سمنان ابراز امیدواری کرد که روز جمعه و در یازدهم اسفندماه شاهد حضور حداکثری مردم استان در انتخابات خواهیم بود و با این اقدام دشمنان را ناامید خواهیم کرد.
تخریب و توهین به دیگران از سوی کاندیداها باعث بالا رفتن نمی‌شود
حجت‌الاسلام‌والمسلمین مرتضی مطیعی نیز در این جلسه ضمن تأکید بر حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: همه کاندیدا‌ها توجه داشته باشند که تخریب و توهین به دیگران از سوی کاندیداها باعث بالا رفتن و اوج گرفتن شخص تخریب‌کننده نخواهد شد.
تا امروز بر اساس گزارش‌ها، 30 جلسه کارشناسی ستاد انتخابات استان برگزار شده که امری ارزشمند است.
وی با بیان اینکه برای برگزاری انتخابات فرآیندی عظیم و بسیار سنگین در حال انجام است گفت: از استاندار و فرمانداران و تمامی دست‌اندرکاران قدردانی می‌کنم.
نماینده ولی‌ فقیه در استان و امام‌جمعه سمنان در سطح استان فرهیختگان حوزوی و دانشگاهیان فرهیخته‌ای وجود دارد که نیاز است در بحث بُرش استانی فرهنگ استان باید دخالت و ورود داشته و نظر دهند.
مطیعی ابراز امیدواری که با اقدامات صورت گرفته، نشست‌های تبیینی و اقناع‌سازی‌ها، شاهد حضور حداکثری مردم در انتخابات باشیم.
انتهای پیام/361