خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وزیر کشور: دست‌اندرکاران باید از هر رأی به عنوان حق‌الناس پاسداری کنند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 18:30
وزیر کشور خطاب به دست اندرکاران برگزاری انتخابات با تأکید بر لزوم امانتداری گفت: دست اندرکاران باید از هر رأی به عنوان حق الناس پاسداری کنند.
كشور،انتخابات،انقلاب،وحيدي،معيشت،امانت،دشمن،نقطه،دوست

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، احمد وحیدی در همایش بزرگ دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات استان فارس در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع)، اظهار داشت: در 45 سال پر افتخار جمهوری اسلامی، بازیگر اصلی حماسه‌ها مردم ما هستند که این امانت را بر دوش کشیده‌اند.
وی با بیان اینکه امروز در یک نقطه جدید و فصل نویی از انقلاب قرار داریم، گفت: در گام دوم انقلاب، باید بتوانیم آن را به نتایج و اهداف بلند مدت خود برسانیم.
مردم عزیز ما که پیوند‌های عظیم با امام، رهبر، شهدا و جانبازان بسته‌اند، از این امانت مراقبت می‌کنند تا آن را به دست امام زمان(عج) برسانند.
وحیدی افزود: امروز فصل نوین دیگری برای انقلاب ما آغاز شده است که در آن ملت ما در یک زورآزمایی دیگر مقابل جبهه کفر و شرک به میان خواهد آمد.
وزیر کشور با بیان اینکه امروز بزنگاه شناخت دوست از دشمن است، اضافه کرد: بزرگترین نقطه قوت ملت ما همواره همین بوده که خیلی خوب دوست را از دشمن تشخیص می‌دهد.
وی خطاب به دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات با تأکید بر لزوم امانتداری گفت: دست‌اندرکاران باید از هر رأی به عنوان حق‌الناس پاسداری کنند.
مسئولیت مهمی بر عهده شما گذاشته شده است و باید بتوانید یک انتخابات در نهایت سلامت و امنیت و با مشارکت حداکثری برگزار کنید.
وزیر کشور در پایان با بیان اینکه کشور ما رو به رشد است و حرف کسانی که یأس‌آفرینی می‌کنند را نباید گوش کرد، گفت: درست است که در بحث معیشت مردم اشکال وجود دارد، اما نباید این مسئله معیشت بر همه کار‌های بزرگ دیگری که در کشور انجام می‌شود، سایه بیفکند.
انتهای پیام/424/