خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 06 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

950کیلومتر از محورهای مواصلاتی کاشان برف روبی و بازگشایی شد/کمک به 27 خودروی گرفتار

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 07 اسفند 1402 - 17:48
رئیس اداره راهداری کاشان با بیان اینکه 27 خودرو گرفتار در جاده های کاشان توسط ماموران راهداری نجات پیدا کردند، گفت: 950کیلومتر از محورهای مواصلاتی کاشان برف روبی و بازگشایی شد.
كاشان،محورهاي،شهرستان،اصلي،شرياني،سفر،راهداري

علی‌اکبر آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کاشان، اظهار داشت: از ابتدای بارش‌های برف در منطقه کاشان تا صبح امروز دوشنبه هفتم اسفند ماه، 950 کیلومتر عملیات برف‌روبی و شن و نمک‌پاشی در محورهای اصلی و شریانی شهرستان کاشان انجام شده است.
وی افزود: تاکنون 200 تن شن و نمک در راه‌های اصلی و شریانی شهرستان کاشان استفاده شده است و راهداران از همان ابتدای بارش‌ها در راه‌های حوزه شهرستان کاشان در حال انجام خدمت و امدادرسانی هستند و تاکنون امدادرسانی به 27خودرو گرفتار در برف توسط راهداران انجام شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان ابراز داشت: با توجه به تداوم بارش‌ها در منطقه کاشان تا روز پنج شنبه از تمامی همشهریان محترم تقاضا می‌شود تا حد امکان از سفر و تردد غیرضروری در محورهای برف‌گیر خودداری کنند.
آقایی با بیان اینکه اولویت اول راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان تردد روان در محورهای شریانی و اصلی این منطقه است، تصریح کرد: با توجه به امکانات و ماشین‌آلات و تجهیزات این اداره اولویت اصلی باز نگه داشتن محورهای اصلی و شریانی حوزه شهرستان کاشان است.
وی گفت: در صورت پایدار شدن هوا و باز بودن محورهای اصلی و شریانی، خدمت‌رسانی در محورهای روستایی و فرعی آغاز می‌شود و از این رو از شهروندان تقاضا می‌شود در زمان بارش برف از تردد در محورهای فرعی و روستایی برف‌گیر خودداری کنند و سفر خود را تا بهبود شرایط جوی به تعویق بیندازند.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان کاشان تصریح کرد: از تمامی شهروندان کاشانی تقاضا می‌شود در صورت ضرورت سفر تجهیزات سفر زمستانی همچون زنجیرچرخ و غیره به همراه داشته باشند و از داشتن سوخت کافی و سلامت فنی خود و اطمینان حاصل کنند.
انتهای پیام/801/